WYNIKI !!! VII Turniej Łuczniczy o Puchar Łowczego Okręgowo PZŁ w Pile i Dyrektora RDLP w Pile

19. 10. 14

VII Turniej Łuczniczy

o Puchar Łowczego Okręgowo PZŁ w Pile

i Dyrektora RDLP w Pile

Goraj - 12.10.2019

 

 

miejsce Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Strzelewicz Kacper SIEMOWIT Tr Dzieci wynik 408
2 Gajda Karol Noteccy Łucznicy Cu/Hu Dzieci wynik 384
3 Nawrocki Bartosz Brak TR-HU Dzieci wynik 364
4 Dąbkowski Kornel Noteccy Łucznicy TR-HU Dzieci wynik 334
5 Drypa Jan Thorgal Kwidzyn Tr Dzieci wynik 290
6 Pomorska Natasza Bowhunting.pl TR-HU Dzieci wynik 266
7 Stępniak Kamil Gdańsk TR-HU Dzieci wynik 252
8 Kochanowicz Filip Żary TR-HU Dzieci wynik 250
9 Dolata Renata SIEMOWIT TR-HU Dzieci wynik 246
10 Lorens Adam brak TR-HU Dzieci wynik 238
11 Nowak Nicola Gniezno Tr Dzieci wynik 220
12 Drzazga Marianna SIEMOWIT Tr Dzieci wynik 206
13 Jeżyńska Marysia Klan Jeżyńskich Tr Dzieci wynik 202
14 Dolata Sabina SIEMOWIT Tr Dzieci wynik 136
15 Kochanowicz Justyna Żary TR-HU Dzieci wynik 98
16 Kolasiński Wojciech Kujawski Oddział Czambulika Tr Dzieci wynik 22
miejsce Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Wardęga Jakub Noteccy Łucznicy Cu/Hu Junior wynik 408
2 Okuniewski Mikołaj Bus brothers archery Cu/Hu Junior wynik 402
3 Durczak Hubert Jr Noteccy Łucznicy Cu/Hu Junior wynik 402
4 Jedrzejek Sebastian Bus brothers archery Cu/Hu Junior wynik 364
miejsce Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Strzelewicz Szymon SIEMOWIT Tr Junior wynik 378
2 Lisiecki Ignacy Wściekłe Lisy TR-HU Junior wynik 292
3 Lisiecki Bogumił Wściekłe Lisy TR-HU Junior wynik 270
4 Dyjeta Amelia SIEMOWIT TR-HU Junior wynik 210
5 Ciszelski Dominik Żary TR-HU Junior wynik 182
6 Olejarczyk Zofia Dąbrówka Tr Junior wynik 178
7 Drzazga Weronika SIEMOWIT Tr Junior wynik 168
8 Chodkowska Kasia Dzicy Łucznicy TR-HU Junior wynik 96
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Kafar Kordian Łuczniczka Bydgoszcz TR-HU Młodzież wynik 322
2 Sądel Grzegorz Archery Club Munin TR-HU Młodzież wynik 284
3 Drzazga Grzegorz SIEMOWIT Tr Młodzież wynik 272
4 Bloch Witek SŁT Fort Tr Młodzież wynik 202
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K wynik 414
2 Strzelewicz Sonia SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 370
3 Frydrychowicz Dagmara SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 322
4 Dolata Ana SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 274
5 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K wynik 272
6 Kimel Kasia SŁuP Tr Dorośli K wynik 272
7 Świętnicka Dorota SŁuP Tr Dorośli K wynik 260
8 Błażej (Baruch) Ilona SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 238
9 Witaszak Anna SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 234
10 Okuniewicz Karolina Chorągiew Ziemi Gdańskiej Tr Dorośli K wynik 228
11 Piontek Jolanta SŁuP Tr Dorośli K wynik 200
12 Maliszewska Magdalena Chorągiew Ziemi Gdańskiej Tr Dorośli K wynik 194
13 Strzelewicz Beata SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 170
14 Jeżyńska Anna Klan Jeżyńskich Tr Dorośli K wynik 156
15 Nawrocka Adrianna Brak Tr Dorośli K wynik 156
16 Tiunajtis Magdalena SŁuP Tr Dorośli K wynik 146
17 Brzeska Agnieszka SŁuP Tr Dorośli K wynik 100
18 Stachowiak Marta SIEMOWIT Tr Dorośli K wynik 36
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Rubach Anna Bydgoscy Łucznicy TR-HU Dorośli K wynik 374
2 Walkowska Monika SIEMOWIT TR-HU Dorośli K wynik 346
3 Fleiszerowicz Michalina Strzelamy Za Zero Zaspy Wielkie TR-HU Dorośli K wynik 308
4 Fojud Paulina SIEMOWIT TR-HU Dorośli K wynik 306
5 Kochanowicz Ewelina Żary TR-HU Dorośli K wynik 304
6 Błaż-Chodkowska Magda Dzicy Łucznicy TR-HU Dorośli K wynik 288
7 Kulak Karolina Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli K wynik 280
8 Szymańska Natalia Leśnik Poznań TR-HU Dorośli K wynik 264
9 Grześkowiak Agnieszka TR-HU Dorośli K wynik 178
10 Szczukowska Karina Archery Club Munin TR-HU Dorośli K wynik 176
11 Wardak Michelle "Pączkowa" Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli K wynik 170
12 Słońska Elżbieta Sekcja Łucznicza Koła Leśników TR-HU Dorośli K wynik 160
13 Wiertel Barbara SŁT Fort TR-HU Dorośli K wynik 144
14 Janicka Katarzyna ZO PZŁ Szczecin TR-HU Dorośli K wynik 138
15 Kulaga Agnieszka Sekcja Łucznicza Koła Leśników TR-HU Dorośli K wynik 100
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Szymański Paweł SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 422
2 Krawczyk Piotr Wieluń Tr Dorośli M wynik 392
3 Chreścionko Piotr Lok Głogów Tr Dorośli M wynik 378
4 Bloch Jacek SŁT Fort Tr Dorośli M wynik 376
5 Kaczorowski Filip SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 350
6 Jeżyński Paweł Klan Jeżyńskich Tr Dorośli M wynik 344
7 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M wynik 344
8 Lisiecki Piotr Wściekłe Lisy Tr Dorośli M wynik 342
9 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M wynik 334
10 Moszczyński Filip SŁuP Tr Dorośli M wynik 330
11 Lewandowski Marek Thorgal Kwidzyn Tr Dorośli M wynik 328
12 Nowicki Marek Leśnik Poznań Tr Dorośli M wynik 322
13 Drypa Krzysztof Thorgal Kwidzyn Tr Dorośli M wynik 320
14 Bubacz Paweł SŁT Fort Tr Dorośli M wynik 314
15 Strzelewicz Dariusz SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 314
16 Derech Rafał SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 302
17 Dolata Marcin SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 298
18 Kolasiński Bartosz Kujawski Oddział Czambulika Tr Dorośli M wynik 298
19 Krok Paweł Chorągiew Ziemi Gdańskiej Tr Dorośli M wynik 286
20 Drzazga Sławomir SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 282
21 Zieliński "Zet" Paweł SŁuP Tr Dorośli M wynik 280
22 Grabowski Mikołaj Sekcja Łucznicza Koła Leśników Tr Dorośli M wynik 274
23 Baruch Waldemar SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 272
24 Siewiora Mateusz "Pączek" Strzelamy Za Zero Szczecin Tr Dorośli M wynik 256
25 Olejarczyk Wojciech Dąbrówka Tr Dorośli M wynik 254
26 Boroński Tadeusz SIEMOWIT Tr Dorośli M wynik 248
27 Ninard "Taylor" Martyn SŁuP Tr Dorośli M wynik 244
28 Fudro Edward Drużyna Grodu Tryglawa Tr Dorośli M wynik 224
29 Nowak Michał Gniezno Tr Dorośli M wynik 212
30 Wiśniewski Dariusz SŁuP Tr Dorośli M wynik 128
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Uran Jan Noteccy Łucznicy TR-HU Dorośli M wynik 464
2 Walkowski Przemysław SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 448
3 Baran "Boban" Łukasz SŁuP TR-HU Dorośli M wynik 430
4 Motyka Władysław Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 428
5 Migdalski Piotr Sekcja Łucznicza Koła Leśników TR-HU Dorośli M wynik 406
6 Sitek Marian CŁT TR-HU Dorośli M wynik 394
7 Barwinek Marcin NT TR-HU Dorośli M wynik 392
8 Weneda Łowca TR-HU Dorośli M wynik 380
9 Karwat Daniel Strzelamy Za Zero Koszalin TR-HU Dorośli M wynik 372
10 Szulc Wojciech SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 370
11 Wiertel Bartas SŁT Fort TR-HU Dorośli M wynik 370
12 Grześkowiak Maciej SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 366
13 Kowal Jan B. TR-HU Dorośli M wynik 366
14 Sapiński Paweł Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 360
15 Kafar Adam Łuczniczka Bydgoszcz TR-HU Dorośli M wynik 358
16 Magalski Michal Łuczniczka Bydgoszcz TR-HU Dorośli M wynik 352
17 Kochanowicz Łukasz Żary TR-HU Dorośli M wynik 352
18 Wilczeski Adam Brak TR-HU Dorośli M wynik 352
19 Bukowski Bartosz PZŁ ZO Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 340
20 Pszonka Piotr SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 334
21 Guminski Bogdan SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 328
22 Teszka Wojciech Brak TR-HU Dorośli M wynik 326
23 Chodkowski Artur Dzicy Łucznicy TR-HU Dorośli M wynik 320
24 Dyjeta Paweł SIEMOWIT TR-HU Dorośli M wynik 318
25 Sosnowski Daniel Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 312
26 Welerowicz Piotr Archery Club Munin TR-HU Dorośli M wynik 294
27 Duchnowski Michał Thorgal Kwidzyn TR-HU Dorośli M wynik 286
28 Włoch Marcin TR-HU Dorośli M wynik 272
29 Brzózka Albert Sekcja Łucznicza Koła Leśników TR-HU Dorośli M wynik 270
30 Nawrocki Marcin Brak TR-HU Dorośli M wynik 270
31 Kowalczyk Piotr Żary TR-HU Dorośli M wynik 266
32 Kromiszewski Szymon Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 262
33 Szach Andrzej Strzelamy Za Zero Szczecin TR-HU Dorośli M wynik 262
34 Ciszelski Grzegorz Żary TR-HU Dorośli M wynik 250
35 Jaśniak Bogusz UKŁ Leśnik Poznań TR-HU Dorośli M wynik 176
lp Nazwisko i imię klub wiek/płeć Kategoria sprzętowa wynik suma punktów
1 Płuciennik Mariusz Ks Grot Ruda Śląska Cu/Hu Dorośli M wynik 528
2 Dworszczak Grzegorz Nadleśnictwo Warcino Cu/Hu Dorośli M wynik 524
3 Fabiś Sebastian Black Water Archery Cu/Hu Dorośli M wynik 520
4 Piwecki Piotr nn Cu/Hu Dorośli M wynik 518
5 Portnicki-Boras Mariusz Górnośląski Hajmat Cu/Hu Dorośli M wynik 516
6 Beling Jakub SŁuP Cu/Hu Dorośli M wynik 508
7 Okuniewski Marcin Bus brothers archery Cu/Hu Dorośli M wynik 506
8 Sykuła Jarosław Górnośląski Hajmat Cu/Hu Dorośli M wynik 504
9 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Cu/Hu Dorośli M wynik 502
10 Chorążyczewski Piotr Lok Głogów Cu/Hu Dorośli M wynik 496
11 Kmiecik Jacek Dąbrowa Górnicza Cu/Hu Dorośli M wynik 494
12 Pieczonka Adrian PBA Pomorze Zachodnie Cu/Hu Dorośli M wynik 490
13 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Cu/Hu Dorośli M wynik 486
14 Kałuża Arkadiusz Śrem Cu/Hu Dorośli M wynik 484
15 Woźnicki Marcin Brzeźno Cu/Hu Dorośli M wynik 484
16 Gronostaj Ireneusz Noteccy Łucznicy Cu/Hu Dorośli M wynik 480
17 Sikora Witold Nadleśnictwo Warcino Cu/Hu Dorośli M wynik 480
18 Wojowski Artur Gdynia Cu/Hu Dorośli M wynik 480
19 Farfułowski Edward PBA Pomorze Zachodnie Cu/Hu Dorośli M wynik 472
20 Pomorski Piotr Bowhunting.pl Cu/Hu Dorośli M wynik 472
21 Rubach Andrzej Bydgoscy Łucznicy Cu/Hu Dorośli M wynik 470
22 Baran Arkadiusz Kalisz Cu/Hu Dorośli M wynik 468
23 Stępniak Michał Gdańsk Cu/Hu Dorośli M wynik 468
24 Michta Bartosz Niezrzeszony Cu/Hu Dorośli M wynik 462
25 Adamczak Paweł Cu/Hu Dorośli M wynik 462
26 Lorens Marcin brak Cu/Hu Dorośli M wynik 458
27 Dąbkowski Jeremi Noteccy Łucznicy Cu/Hu Dorośli M wynik 454
28 Borowski Marcin brak Cu/Hu Dorośli M wynik 454
29 Depczyński Maciej Bowhunting.pl Cu/Hu Dorośli M wynik 452
30 Maksymiuk Zbigniew Klub Integracji Łuczników Amatorów Cu/Hu Dorośli M wynik 448
31 Kuc Hubert Noteccy Łucznicy Cu/Hu Dorośli M wynik 448
32 Uljasz Mariusz Strzelamy Za Zero Szczecin Cu/Hu Dorośli M wynik 446
33 Świderski Aleksander ZSL Goraj Cu/Hu Dorośli M wynik 444
34 Olesiak Krzysztof Manowo Cu/Hu Dorośli M wynik 438
35 Ciołek Rafał PBA Pomorze Zachodnie Cu/Hu Dorośli M wynik 436
36 Siewiora Ryszard Strzelamy Za Zero Szczecin Cu/Hu Dorośli M wynik 428
37 Hejno Marek Szczecin Cu/Hu Dorośli M wynik 400