Liga Północ 2022

22. 05. 09

 liga pn
 LIGA PÓŁNOC 2022

 

 

 

 

 

 

HU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Kukuła Krzysztof 80 40 60       180
2 Maślanka Marcin 100 60         160
3 Lompert Karol 36 26 80       142
4 Duda Daniel 40   100       140
5 Okuniewski Marcin 60 80         140
6 Lewandowski Andrzej 45 50 40       135
7 Kapica Dariusz   100         100
8 Maksymiuk Max Zbigniew 32 29         61
9 Garbulski Krzysztof   22 36       58
10 Popis Bogdan   50         50
11 Regiel Michał 50           50
12 Gromacki Krzysztof     50       50
13 Paczkowski Tomasz     45       45
14 Błaszczak Tomasz   36         36
15 Stefańczyk Przemysław   32         32
16 Samusjew Siergiej 29           29
17 Okuniewski Mikołaj 26           26
18 Ługiewicz Waldemar 24           24
19 Wojowski Artur   24         24
20 Byczkowski Jakub 22           22
21 Kuczkowski Przemysław (W)   20         20
22 Krzysztof Maciak   18         18
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Pilcicki Bogusław 100 100       200
2 Gabryś Stępień 80 80 160
3 NAWROCKI TOMASZ 60 80 140
4 Beling Jakub 100           100
5 Tokarski Aleksander   45 50       95
6 Kuteszko Marek łuk OL 40 40         80
7 Gil Kamil   60 60
8 Koda Adam   60 60
9 Małecki Piotr 50 50
10 Tylicki Mateusz 50 50
11 Kulus Edward 45           45
 Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Kremer Ewa   100 100       200
2 Dynowiak Anna (Lompert)   60 80       140
3 Kowalska Dominika 100           100
4 Piotrowicz Anna   80         80
BB
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Ozga Emil 80 100 50       230
2 Sandor Lukas 50 80 45       175
3 Kołak Zbigniew 45   80       125
4 Redzyński Piotr 60 60         120
5 Jankowski Michał     100       100
6 Boruc Jarosław   45 40       85
7 Burzymowski Krzysztof     60       60
8 Kisielewska Marta     36       36
9 Dzielski Piotr no100           0
10 Rudnicki Leszek   no50         0
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Zarzecka Lila   100 100       200
2 Andrzejewska Marzenka 100 60         160
3 Gehrke "Szara" Monika 50 22 60       132
4 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra 80 40         120
5 Jurczak Agnieszka   24 80       104
6 Bukowiecka Olimpia 60 29         89
7 Maciejewska Wiktoria   80         80
8 Brzeska Agnieszka   50         50
9 Maciejewska Emila   45         45
10 Tiunajtis Magdalena   36         36
11 Świętnicka Dorota   32         32
12 Okuniewicz Karolina   26         26
13 Steć-Ikwanty Paulina   20         20
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Wontka "Wonsky" Jacek 100 50 100       250
2 Andrzejewski Henryk 80 80         160
3 Jurczak Mariusz 29 60 60       149
4 Baran Łukasz   100         100
5 Mietełka Sebastian   12 80       92
6 Fabiś Sebastian 50 29         79
7 Kowalski Paweł 24 14 40       78
8 Wróblewski Jarosław   22 45       67
9 Lesiński Krzysztof   16 50       66
10 Świętnicki Jacek 32 29         61
11 Sadowski Dariusz Rosomak 60           60
12 Gromadzki Paweł 45 14         59
13 Wojniak Dariusz   45         45
14 Francuz Piotr 26 16         42
15 Duchnowski Michał 40           40
16 Krawczyk Piotr   40         40
17 Moszczyński Filip 36           36
18 Zaręba Jarek   36         36
19 Trynkiewicz Andrzej   32         32
20 Riebandt Krzysztof   24         24
21 Kampa Paweł 22           22
22 Borowicki-Kukwisz Waldemar 20           20
23 Pląskowski Tomasz   20         20
24 Ikwanty Krzysztof   18         18
25 Maciejewski Sławomir   11         11
26 Głuch Leszek   10         10
27 Kwiatkowski Bartłomiej   9         9
28 Konopka Michał   8         8
29 Krok Pawel   7         7
30 Swoboda Adam (W)   6         6
31 Jankowski Rafał   5         5
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Głuch Agnieszka 100 80         180
2 Fabisiak Magdalena 80 32 50       162
3 Mietełka Emilia   60 80       140
4 Domagała Agnieszka   100         100
5 Dzielska Magdalena 60   40       100
6 Kołak Marta 40   60       100
7 Mazuryk Małgorzata     100       100
8 Grotkowska Olga 45 50         95
9 Garbulska Olga   36 45       81
10 Kwiatkowska Anna 50   22       72
11 Kwidzinska Lidia 26 15 29       70
12 Kotylak Paulina   18 36       54
13 Biedacha Agata   18 32       50
14 Grabowska Magda   50         50
15 Dolata Anna 29 13         42
16 Wiertel Barbara   40         40
17 Gawlik Barbara 36           36
18 Petelska Dinah   12 24       36
19 Zając Edyta 32           32
20 Białek Ewa (W)   29         29
21 Rosińska Marysia   26         26
22 Monid Daria     26       26
23 Sobala Magdalena   24         24
24 Sulkowska Weronika 24           24
25 Karina Szczukowska   22         22
26 Dąbrowska Izabela   20         20
27 Głuch Lena   14         14
28 Borysiuk Julia   11         11
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Szychulski Piotr 80 36 100       216
2 Martyniuk Piotr (W) 50 60 80       190
3 Gralik Tomasz 100 40         140
4 Trancygier Marek   100         100
5 Zenio Adam   80         80
6 Paluch Patryk   29 50       79
7 Sadkowski Tomasz   45 20       65
8 Paszyn Adam 45 16         61
9 Herweynen Richard 60           60
10 Krystofik Marek 26 24 10       60
11 Rudnicki Leszek     60       60
12 Abramek Kamil 29 18 11       58
13 Korec Piotr   13 45       58
14 Wołowski Przemysław 24 32         56
15 Wagner Robert (W) 40   15       55
16 Petridis Dariusz 22   32       54
17 Szychulski Zbigniew (W) 32 8 12       52
18 Mieszałowski Krzysztof   50         50
19 Gortat Przemysław   14 26       40
20 Krzyna Piotr     40       40
21 Szabłowski Andrzej   10 29       39
22 Stawski Krzysztof Fort Toruń 36           36
23 Abramek Paweł     36       36
24 Orzoł Krystian 20 15         35
25 Mickiewicz Przemysław   12 14       26
26 Samol Mariusz   26         26
27 Chroł Bartosz     24       24
28 Zduński Sebastian   22         22
29 Kalach Victor     22       22
30 Janowski Paweł   20         20
31 Czujko Szymon 14 5         19
32 Zaręba Jarek 18           18
33 Dzielski Piotr     18       18
34 ZAJĄC Marek 16           16
35 Cejmer Tomasz     16       16
36 Korniluk Marek 15           15
37 Misiewicz Hubert   6 7       13
38 Sakolou Aliaksei (TR)     13       13
39 Borzyński Paweł   11         11
40 Reddig Piotr   9         9
41 Pietrołaj Paweł     9       9
42 Danowski Paweł     8       8
43 Zelek Adam   7         7
44 Marchwica Paweł     6       6
45 Awdziej Zbigniew     5       5
46 Popławski Marcin   4         4
47 Walo Zdzisław     4       4
TR i TR-HU Dzieci
Miejsce Nazwisko i Imię Field Majdy Wilcze Tropy Ruciane Nida Wichrowo Różanna-Zamrzenica Ruciane Nida - Finał Ligi Suma 4 największych wyników
1 Mietełka Martyna   100 100       200
2 Kwiatkowska Anastazja 80   60       140
3 Krystofik Agata   32 80       112
4 Paluch Anna   50 50       100
5 Trawinski Czarek 100           100
6 Rudnicka Weronika   45 45       90
7 Błażej Kwidzinski 60 29         89
8 Jankowski Karol   80         80
9 Grzyb Artur   60         60
10 Maciejewska Weronika   40         40
11 Gortat Wojciech     40       40
12 Borzyńska Hania   36         36
13 Kwidziński Błażej     36       36