Liga Północ 2020

20. 08. 19

 LIGA PÓŁNOC 2020

 

HU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Okuniewski Marcin 100 60 36     196
2 Maślanka Marcin   100 80     180
3 Regiel Michał 45 80 32     157
4 Gromacki Krzysztof 80 32 26     138
5 Janka Tomasz 40 36 60     136
6 Kukuła Krzysztof 60 45       105
7 Dworszczak Grzegorz     100     100
8 Samusjew Siergiej 36 40 18     94
9 Stępniak Michał 32 18 16     66
10 Gralik Tomasz 29 22 13     64
11 Lewandowski Andrzej   29 29     58
12 Paczkowski Tomasz 50         50
13 Nowak Sebastian     50     50
14 Duda Daniel 22 26       48
15 Wojowski Artur 24 24       48
16 Popis Bogdan 26   20     46
17 Sikora Witold     45     45
18 Karetko Artur   20 22     42
19 Maksymiuk "Zibi" Zbigniew 16 14 10     40
20 Krysiak Rafał     40     40
21 OLESIAK KRZYSZTOF 20   15     35
22 Kuczkowski "Lala" Przemysław 15 11 7     33
23 Chorążyczewski Piotr     24     24
24 Okuniewski Mikołaj   10 8     18
25 Richert Sławek 18         18
26 Krajewski Krystian   16       16
27 Jaworski Paweł   15       15
28 Toński Wojciech 14         14
29 Woźnicki Marcin     14     14
30 Burzyński Paweł   13       13
31 Fordoński Bartosz 13         13
32 Ledwożyw Ivo   12       12
33 Witczak marek 12         12
34 Uljasz Mariusz     12     12
35 Kałuża Arkadiusz     11     11
36 Mickiewicz Przemysław   9       9
37 Siewiora Mateusz "Pączek"     9     9
               
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Beling Jakub 100 60 100     260
2 Gabriel Stępień 40 24 80     144
3 Skok Arkadiusz 80 29       109
4 Fabiś Sebastian   100       100
5 Affek Marcin   80       80
6 Kulus Edward   20 60     80
7 Małecki Piotr 18 45 63
8 Szotowicz Szymon 60 60
9 Kuteszko Marek 26   32     58
10 Dzielski Piotr 50         50
11 Staniewicz Robert 50 50
12 Fabiś Mikołaj     50     50
13 Gryzio Michał 45 45
14 Myhan Igor 45 45
15 Sobieraj Cezary   40       40
16 Sahajdak Kazimierz     40     40
17 Sałata Tomasz   36 36
18 Szczęsny Błażej 36 36
19 Tołkacz Sandra   36 36
20 Beling Marcin 32         32
21 Żuk Włodzimierz   32       32
22 Popow Oleg 29         29
23 Zaborowski Paweł   26       26
24 Koda Adam 22 22
   
 Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Janka Agnieszka 100 100 100 300
2 Kowalska Dominika 80 80 60 220
3 Piotrowicz Anna 50 60 36     146
4 Kołak Marta 60 40 40     140
5 Kremer Ewa   36 45     81
6 Kubek Dorota     80     80
7 Krajewska Sylwia   50       50
8 Kościcka Monika     50     50
9 Nicer Julia 45         45
10 Szubielska Edyta   45       45
               
BB
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Jankowski Michał 60 100 100     260
2 Gil Kamil 100 80       180
3 Ozga Emil 45 60 50     155
4 Łaniewski Przemek 80         80
5 Magalski Michał 80 80
6 Kisielewska Marta 36 40       76
7 Cejmer Tomasz     60     60
8 Szubielski Cezary   50       50
9 Tołkacz Sandra 50         50
10 Kuks Grzegorz   45       45
11 Seledec Paweł 40         40
12 Awramienko Grigorij 32         32
13 Sas Dominika 29         29
               
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Sadowska Hanna 60 100 50     210
2 Pietkiewicz Aleksandra "Olson" 100   60     160
3 Andrzejewska Marzena 45 60 45     150
4 Zieniewicz Izabela     100     100
5 Riebandt Ewelina 40 50       90
6 GOIKE MARZENA 80         80
7 Jurczak Agnieszka   80       80
8 Zarzecka Lila     80     80
9 Jakubik Marta 50         50
10 Maciejewska Emila   45       45
11 Swoboda Danuta     40     40
12 Fleiszerowicz Michalina 36         36
13 Świętnicka Dorota     36     36
14 Zdancewicz Ewa 32         32
15 Kołodziej Eliza     32     32
16 Rydzińska-Smolka Joanna     29     29
17 Dolata Ana     26     26
18 Kimel Kasia     24     24
19 Rachlewicz Agnieszka     22     22
20 Tiunajtis Magdalena     20     20
21 Szukała Małgorzata "Kudłata"     18     18
22 Pieczyńska Kinga     16     16
23 Szczukowska Karina     15     15
               
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Riebandt Krzysztof 100 100       200
2 Andrzejewski Henryk 80 45       125
3 Duchnowski Michał 60 40 16     116
4 Kowalski Pawel 32   80     112
5 Chreścionko Piotr 45 60       105
6 Francuz Piotr 50 36 18     104
7 Łabęcki Jacek     100     100
8 Zaręba Jaroslaw 12 50 26     88
9 Pisarkiewicz Karol   80       80
10 JURCZAK Mariusz 22 32 22     76
11 Łągwa Piotr     60     60
12 Maciejewski Sławomir 24 29       53
13 Drypa Krzysztof 40   12     52
14 Świtalski Artur     50     50
15 Kościcki Dariusz     45     45
16 Ninard Martyn     40     40
17 Ciosek Arkadiusz 36         36
18 Korec Piotr 29         29
19 Konca Leszek     29     29
20 Jakubowski Stanisław   26       26
21 Walczak Adam 26         26
22 Juszyński Jakub   24       24
23 Krawczyk Piotr     24     24
24 Myślisz Szymon   22       22
25 Moszczyński Filip 20         20
26 Ordelewski Bartosz   20       20
27 Świętnicki Jacek     20     20
28 Pažiūra Mindaugas 18         18
29 Narbutas Giedrius 16         16
30 Zdancewicz Michał 15         15
31 Swoboda Adam     15     15
32 Kuberski Mariusz 14         14
33 Gromadzki Paweł     14     14
34 Dijokas Marius 13         13
35 Orzechowski Jacek     13     13
36 Cieśluk Rafał 11         11
37 Niebrzydowski Marcin     11     11
38 Maliszewski Sebastian 10         10
39 Drzazga Sławomir     10     10
40 Pocius Tomas 9         9
41 Lewandowski Błażej     9     9
42 Ostrowski Piotr 8         8
43 Smolka Artur     8     8
44 Masiukiewicz Arkadiusz     7     7
45 Michalewicz Michał     6     6
46 Sosnowski Daniel     32     0
               
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Brzeska Agnieszka 40 100 14     154
2 Fabisiak Magdalena 50 80 16     146
3 Buława Katarzyna 100         100
4 Głuch Agnieszka     100     100
5 Zając Edyta 32 60       92
6 Dzielska Magdalena 80         80
7 Koprowska Natalia     80     80
8 Babińska Maria 60   18     78
9 Grabowska Amelia   50 22     72
10 Kowalska Anna   45 26     71
11 Mazuryk Małgorzata     60     60
12 Walkowska Monika     50     50
13 Sokólska Anna 45         45
14 Domagała Agnieszka     45     45
15 Dolata Anna   40       40
16 Malinowska Wioleta     40     40
17 Trochonowicz Jolanta 36         36
18 Trzcińska Grażyna     36     36
19 Białek Ewa     32     32
20 Karolina Kuhn 29 29
21 Koperek Agnieszka "Brokuła" 29 29
22 Błaż-Chodkowska Magda     24     24
23 Wiertel Barbara     20     20
24 Fabiś Eliza     15     15
25 Głuch Lena     13     13
26 Kwiatkowska Anna     12     12
               
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Kołak Zbigniew 80 60 80     220
2 Zając Marek 100 80 40     220
3 Szymański Szymon 36 100       136
4 Walkowski Przemysław     100     100
5 Kalinowski Tomasz 60 36       96
6 Reddig Piotr 24 40 24     88
7 Popis Karol 12 26 45     83
8 Baran "Boban" Łukasz 29 50       79
9 Listewnik Piotr   45 22     67
10 Kampa "Makap" Paweł 32 32 64
11 Korniluk Marek 40 18       58
12 Kaczmarek Krzysztof     50     50
13 Trochonowicz Zdzisław 50         50
14 Pomaski Jan 45         45
15 Wertel Bartas     36     36
16 KLEIN TADEUSZ   29 6     35
17 Zenio Adam     32     32
18 Krystofik Marek   22 8     30
19 Dolata Marcin     29     29
20 Kafar Adam     26     26
21 Konrad Żochowski 26         26
22 Kukuła Leszek   24       24
23 Szychulski Zbigniew 22         22
24 Burzymowski Krzysztof     20     20
25 Herweynen Richard   20       20
26 Sanczenko Michał 20         20
27 HAŃCZYK MARIUSZ 18         18
28 Jan B. Kowal     18     18
29 Chodkowski Artur     16     16
30 Karwat Daniel 16         16
31 Stawski Krzysztof   16       16
32 Paczkowski Tomasz   15       15
33 Petridis Dariusz 15         15
34 Rutkowski Bartosz     15     15
35 Błazeusz Adrian 14         14
36 Jakubowski Michał   14       14
37 Mietełka Sebastian     14     14
38 Klawikowski Robert     13     13
39 Małys Marcin 13         13
40 Traczyk Michał   13       13
41 Cieśluk Rafał     12     12
42 Rudnicki Leszek     11     11
43 Kafar Kordian     10     10
44 Sapiński Paweł     9     9
45 Nowicki Marek "Mauro"     7     7
46 Malinowski Krzysztof     5     5
47 Szach Andrzej     4     4
48 Głuch Leszek     3     3
49 Bartulewicz Mariusz     2     2
50 Piechota Robert     1     1
               
TR i TR-HU Dzieci
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Kocia Góra Ruciane Nida Wichrowo Suma 4 największych wyników
1 Maciejewska Wiktoria 100 100       200
2 Kołak Iwonka 50 60 40     150
3 Krystofik Agata   80 26     106
4 Janka Jakub 29 36 36     101
5 Mietełka Martyna     100     100
6 Stępniak Kamil 26 45 22     93
7 Lipka Emil 80         80
8 Labon Weronika     80     80
9 Kwiatkowska Anastazja   40 32     72
10 Sanczenko Jacek 60         60
11 Malinowska Majka     60     60
12 Krajewski Wojciech   50       50
13 Kościcki Kamil     50     50
14 Małys Bartłomiej 45         45
15 Stanisław Zwoniarski-Zając     45     45
16 Maciejewska Weronika 40         40
17 Dryl Alicja 36         36
18 Trochonowicz Karolina 32 32
19 Orzechowski Dominik     29     29
20 Zalewski Oskar 24         24
21 Malinowska Zuzanna     24     24
22 Zajączkowska Maja 22         22
23 Duda Mikołaj 20         20
24 Fabiś Nikodem     20     20
25 Drzazga Marianna     18     18
26 Stefan Zwoniarski-Zając     16     16