WARMIA ARCHERS

Pasja do łucznictwa, która dała początek pewnej organizacji...

Warmia Archers to stowarzyszenie, które powstało w wyniku spotkania kilku zapaleńców... może raczej pasjonatów łuczniczych. Lubimy realizować zawody, wiemy ile pracy trzeba włożyć w to aby wszystko przebiegło sprawnie. Trzeba przyznać, że finalną decyzję o założeniu naszej grupy przyspieszyła zmiana obowiązujących przepisów odnośnie ochrony danych osobowych :) Konieczność formalizacji pewnych procesów, zmian w używanym oprogramowaniu i konieczności zmiany sposobu zabezpieczania było dla nas przyczynkiem do stworzenia organizacji, dzięki której będziemy mogli się tym zająć a jednocześnie ułatwi to nam zarządzanie stroną techniczną tego procesu.

I tak właśnie w burzy mózgów powstało Stowarzyszenie Łuczników Warmii "Warmia Archers". Naszą wiedzą i pracą w tematach związanych z rejestracją do zawodów oraz prowadzeniem biura zawodów chcemy wspomóc również innych organizatorów zawodów łuczniczych. Sami chcemy się rozwijać i stale uczyć jak robić to coraz lepiej.  Coraz lepiej organizować zawody łucznicze i coraz lepiej i sprawniej przeprowadzać proces samej rejestracji i weryfikacji wyników. Naszym marzeniem jest kiedyś, w przyszłości, prowadzić zawody przy urzyciu metryczek "elektroniczych" czyli aplikacji na smartfonie... ale to już przyszłość, miejmy nadzieję nie aż tak odległa :)

 

logo1 gray

 

Jako Warmia Archers - choć wtedy jeszcze tylko w naszych marzeniach ;) - wymyśliliśmy Spotkania Łucznicze z Wilkiem w Majdach, aby zbliżyć do siebie łuczników z naszych okolic i nie tylko - bo odwiedzali nas bardzo licznie łucznicy z wielu zakątków Polski... ale o tym więcej w następnym artykule :)

 

wilkoaki majdy logo FB