VI Spotkanie Łucznicze z Wilkiem w Majdach 27.10.2019

19. 10. 28

 

majdy 2018 logo

WYNIKI

VI Spotkanie Łucznicze

z Wilkiem

w Majdach 27.10.2019

 

 

logo1

 

LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Kołak Iwonka Warmińska Grupa Łucznicza Dz Tr-Hu 190 80 119 389
2 Grzyb Artur Warmińska Grupa Łucznicza Dz Tr-Hu 192 72 70 334
3 Krystofik Agata Warmińska Grupa Łucznicza Dz Tr-Hu 104 86 59 249
4 Drypa Jan Thorgal Kwidzyn Dz Tr-Hu 104 30 59 193
5 Duchnowski Wojtek Thorgal Kwidzyn Dz Tr-Hu 48 0 43 91
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Pietkiewicz Aleksandra SŁuP K Tr 102 62 43 207
2 Michalak Marta SŁuP K Tr 88 30 15 133
3 Brzeska Agnieszka SŁuP K Tr 10 10 0 20
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Dzielska Magdalena Klub 560 K Tr-hu 146 76 81 303
2 Buława Katarzyna SŁuP K Tr-hu 144 60 69 273
Gawlik Barbara Warmińska Grupa Łucznicza K Tr-hu 148 108 84 340
Dolata Anna Warmińska Grupa Łucznicza K Tr-hu 88 36 38 162
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Skok Arek WiR M Cu 256 154 175 585
2 Myhan Igor Warmińska Grupa Łucznicza M Cu 240 122 166 528
3 Wysocki Mirosław Warmińska Grupa Łucznicza M Cu 202 40 115 357
4 Beling Jakub SŁuP M Cu 224 100 324
5 Beling Marcin SŁuP M Cu 252 28 280
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Gromacki Krzysztof Warmińska Grupa Łucznicza M Hu 256 244 223 723
2 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza M Hu 244 192 436
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Francuz Piotr Freelancer/Ciemny Las M Tr 144 76 39 259
2 Drypa Krzysztof Thorgal Kwidzyn M Tr 126 66 38 230
3 Lewandowski Marek Thorgal Kwidzyn M Tr 118 50 60 228
LP Zawodnik Klub kategoria Unmarked Hunting 3D standard TOTAL
1 Dzielski Piotr Klub 560 M Tr-Hu 198 112 82 392
2 Baran "Boban" Łukasz SŁuP M Tr-Hu 188 118 80 386
3 Buława Piotr SŁuP M Tr-Hu 188 50 87 325
4 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza M Tr-Hu 162 56 80 298
5 Seledec Paweł Warmińska Grupa Łucznicza M Tr-Hu 104 116 69 289
6 Duchnowski Michal Thorgal Kwidzyn M Tr-Hu 141 50 46 237
7 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza M Tr-Hu 134 10 81 225
8 Reddig Piotr SŁuP M Tr-Hu 90 36 63 189
9 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza M Tr-Hu 128 59 187
Krystofik Marek Warmińska Grupa Łucznicza M Tr-Hu 200 118 88 406