WYNIKI X Zawody Łucznicze 3D – Ruciane Nida 13.10.2018

18. 10. 13

logo RNX Zawody Łucznicze 3D

Ruciane Nida 

13.10.2018r

 

WYNIKI

 

Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Affek Marcin Łuczniczy Marymont Warszawa Cu Dorośli M 536
2 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M 500
3 Beling Kuba Czarna Woda Cu Dorośli M 492
4 Gawryś Dariusz (barebow) Marymont Ol  Dorośli M 488
5 Sałata Tomasz Łuczniczy Marymont Warszawa Cu Dorośli M 482
6 Presko Andrzej Łuczniczy Marymont Warszawa Cu Dorośli M 458
           
 Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Antkowiak Monika Kaszebe 3D Hu Dorośli K 370
2 Jeryś Joanna Kaszebe 3D Hu Dorośli K 336
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M 528
2 Okuniewski Marcin Gdańsk Hu Dorośli M 512
3 Kukuła Krzysztof Węgielsztyn Hu Dorośli M 508
4 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 502
4 Celiński Adam Lubelska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 502
6 Włoch Marcin Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Hu Dorośli M 492
7 Trancyngier Marek Lubelska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 490
8 Antkowiak Kamil Kaszebe 3D Hu Dorośli M 486
9 Maślanka Marcin   Hu Dorośli M 484
10 Duda Daniel Srokowo Hu Dorośli M 478
11 Jeryś Krzysztof Kaszebe 3D Hu Dorośli M 440
12 Hamerszmit Tomasz Mikołajki Hu Dorośli M 430
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Andrzejewski Heniek "Pieniek" SŁuP Tr Dorośli M 452
2 Buława Piotr SŁuP Tr Dorośli M 436
3 Dudek Bolesław Szczytno Tr Dorośli M 406
4 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 404
5 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M 398
6 Iwański Marcin Łudzkie Stowarzyszenie Łucznicze Tr Dorośli M 392
6 Lewandowski Marek Kwidzyn Tr Dorośli M 392
8 Dudek Dariusz Szczytno Tr Dorośli M 382
9 Semegin Michał Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli M 372
10 Kowalski Paweł SŁuP Tr Dorośli M 348
11 Pawłowski Grzegorz Jacek Warmińska Grupa Łucznicza Tr Dorośli M 320
12 Kuliberda Wojciech Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli M 312
13 Bikowski Szymon Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli M 296
14 Eckert Marcin Klub Łuczników 560 Tr Dorośli M 294
15 Maciejewski Sławomir Szczytno Tr  Dorośli M 276
16 Rutkowski Krzysztof Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli M 236
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Świętnicka Dorota SŁuP Tr Dorośli K 352
2 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 332
3 Buława Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 308
4 Sadowska Hanna Szczytno Tr Dorośli K 262
5 Szlachta Maria Kwidzyn Tr Dorośli K 258
6 Kuczkowska Klaudia  Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli K 234
7 Duńska Karolina Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli K 224
8 Wepryk Olga Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli K 124
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kalinowski Michał Bartoszyce Tr-Hu Dzieci 392
2 Celiński Maciej Lubelska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dzieci 390
3 Kukuła Remigiusz Węgielsztyn Tr-Hu Dzieci 378
4 Duda Mikołaj Srokowo Tr-Hu Dzieci 312
           
 Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci 428
2 Kołak Iwonka Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dzieci 350
3 Maciejewska Weronika Szczytno Tr Dzieci 242
           
 Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Mamot Wiesław  Siekierki Tr-Hu Dorośli M 498
2 Gil Kamil FakeArcher Tr-Hu Dorośli M 496
3 Łaniewski Przemek Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 470
4 Fabiś Sebastian Black Water Archery Tr-Hu Dorośli M 460
5 Kołak Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 454
6 Jankowski Michał Marymont Tr-Hu Dorośli M 446
7 Paluch Patryk Bobrownia Tr-Hu Dorośli M 444
8 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-Hu Dorośli M 436
9 Zenio Adam Siekierki Tr-Hu Dorośli M 432
10 Lesiński Krzysztof Warszawa Tr-Hu Dorośli M 426
11 Mietełka Sebastian Siekierki Tr-Hu Dorośli M 422
12 Michalak Radosław na kocią łapę :) Tr-Hu Dorośli M 416
12 Gil Adam FakeArcher Tr-Hu Dorośli M 416
14 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 408
15 Sandor Łukasz Warszawa Tr-Hu Dorośli M 392
16 Beling Marcin Czarna Woda Tr-Hu Dorośli M 388
17 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 372
17 Piotrowicz Adrian  UKS Odys Tr-Hu Dorośli M 372
19 Jurczak Mariusz Szczytno Tr-Hu Dorośli M 366
20 Dzielski Piotr Klub Łuczników 560 Tr-Hu Dorośli M 328
21 Redzyński Piotr FakeArcher Tr-Hu Dorośli M 314
22 Kalinowski Tomasz FakeArcher Tr-Hu Dorośli M 290
23 Korniluk Marek FakeArcher Tr-Hu Dorośli M 268
24 Wacyk Filip Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Tr Dorośli M 246
25 Adamczyk Dominika nn Tr-Hu Dorośli M 208
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Głuch Agnieszka Radom Tr-Hu Dorośli K 418
2 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-Hu Dorośli K 390
3 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli K 368
4 Dzielska Magdalena Klub Łuczników 560 Tr-Hu Dorośli K 320
5 Fabisiak Magdalena Siekierki Tr-Hu Dorośli K 314
6 Białek Ewa Siekierki Tr-Hu Dorośli K 308
7 Kowalska Anna Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli K 298
8 Cyraniak Natalia Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli K 262
9 Michalak Dominika na kocią łapę :) Tr-Hu Dorośli K 260
10 Adamczyk Dominika   Tr-Hu Dorośli K 208
11 Sas Dominika Milanówek Tr-Hu Dorośli K 188
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież 506
2 Piotrowicz Anna UKS Odys Hu Młodzież 478
3 Jaworska Laura UKS Technik RN Cu Młodzież 408
4 Okuniewski Mikołaj Gdańsk Hu Młodzież 332
5 Zęgota Monika UKS Technik RN Hu Młodzież 236
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Mietełka Emilia Siekierki Tr-Hu Młodzież 402
2 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Tr-Hu Młodzież 348
3 Kostka Iza Bobrownia Tr-Hu Młodzież 320
4 Głuch Lena Radom Tr-Hu Młodzież 244
           
Zawody 3D
Ruciane Nida
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Włoch Tomasz UKS Technik RN Ol Młodzież 412
2 Tomasik Michał UKS Technik RN Ol Młodzież 370
3 Pyszny Dominik UKS Technik RN Ol Młodzież 322
4 Bazydło Emilia UKS Technik RN Ol Młodzież 276
5 Zorena Paweł UKS Technik RN Ol Młodzież 272
6 Kozłowska Julia UKS Odys Ol Młodzież 240