Terenowy Turniej Łuczniczy 3D o Puchar Wójta Gminy Sulęczyno

18. 07. 11

  Terenowy Turniej Łuczniczy 3D

o Puchar Wójta Gminy Sulęczyno

Wyniki

 kaszebe 3d rejesrtacja

 

LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Marta  Kołak K TR-HU D 360
2 Anna Kowalska K TR-HU D 318
3 Agnieszka Skalska K TR-HU D 304
4 Alicja Jasiulewicz K TR-HU D 174
5 Maja Myszak K TR-HU D 114
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Iwonka  Kołak K TR-HU DZ 352
2 Wiktor Zalewski M TR-HU DZ 268
3 Oskar  Zalewski M TR-HU DZ 230
4 Mateusz Szlachta M TR DZ 216
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Łukasz Baran M TR-HU D 450
2 Zbigniew Kołak M TR-HU D 440
3 Piotr Szychulski M TR-HU D 426
4 Sebastian Fabiś M TR-HU D 420
5 Marek Zając M TR-HU D 416
6 Weneda Łucznik M TR-HU D 390
7 Piotr Listewnik M TR-HU D 382
8 Emil Ozga M TR-HU D 378
9 Zbigniew Szychulski M TR-HU D 358
10 Marcin Beling M TR-HU D 350
11 Mikołaj Fabiś M TR-HU D 350
12 Tadeusz Klein M TR-HU D 342
13 Matheus Barrachi M TR-HU D 332
14 Ireneusz Grzona M TR-HU D 268
15 Marcin Skiba M TR-HU D 240
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Jacek  Wontka M TR D 442
2 Sławomir Łaciński M TR D 430
3 Bartosz Kolasiński M TR D 412
4 Marek Lewandowski M TR D 386
5 Jacek  Pająk M TR D 364
6 Paweł Kowalski M TR D 346
7 Rafał Bartnicki M TR D 324
8 Adam Swoboda M TR D 314
9 Szymon Kożyczkowski M TR D 292
10 Paweł Wątrobski M TR D 288
11 Paweł Złochowski M TR D 264
12 Krzysztof Riebandt M TR D 264
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Anna Szadkowska K TR D 358
2 Kasia Kimel K TR D 352
3 Danuta  Swoboda K TR D 344
4 Kasia Bulawa K TR D 260
5 Maja Szlachta K TR D 222
6 Dorota Kolasińska K TR D 218
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Dorota Bartczak K HU D 450
2 Joanna Jeryś K HU D 380
3 Monika Antkowiak K HU D 354
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Tomasz Paczkowski M HU D 526
2 Marcin Okuniewski M HU D 524
3 Andrzej Lewandowski M HU D 520
4 Siergiej Samusjew M HU D 518
5 Tomasz Rynarzewski M HU D 514
6 Krzysztof Olesiak M HU D 508
7 Marcin Maślanka M HU D 506
8 Tomasz Chmielewski M HU D 500
9 Marek Matuszek M HU D 496
10 Przemysław Wilk M HU D 492
11 Marcin  Maciejewski M HU D 490
12 Jerzy Teszka M HU D 486
13 Mariusz  Wiśniewski M HU D 486
14 Kamil Antkowiak M HU D 482
15 Marcin Surowiec M HU D 472
16 Mateusz Siewiora M HU D 472
17 Mariusz  Maciejewski M HU D 464
18 Marcin Teszka M HU D 464
19 Zbigniew Maksymiuk M HU D 442
20 Mariusz  Uljasz M HU D 436
21 Rafał Ciołek M HU D 436
22 Przemysław Kuczkowski M HU D 434
23 Jakub Hankowski M HU D 430
24 Przemysław Chmielewski M HU D 422
25 Andrzej Wiczanowski M HU D 412
26 Krzysztof Jeryś M HU D 410
27 Tomasz Rynarzewski M HU D 394
28 Ryszard Siewiora M HU D 374
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Robert Klawikowski M CU D 510
2 Jakub Beling M CU D 508
3 Krzysztof Kaczmarek M CU D 486
4 Edward Kulus M CU D 468
5 Piotr Małecki M CU D 462
6 Ryszard Tarasiuk M CU D 382
7 Maciej Świderski M CU D 288
LP Imię Nazwisko Płeć Łuk Wiek Wyniki
1 Marceli Paczkowski M HU DZ 442
2 Dominik Chmielewski M CU DZ 378