Wyniki - Liga Północ 2018

18. 06. 26

 

LIGA PÓŁNOC 2018

 

HU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Lewandowski Andrzej 32 36 100 100 40 100 376
2 Kukuła Krzysztof 60 40   36 100 80 316
3 Regiel Michał 100 60 36 50   45 291
4 Jonczak Jacek   100 80 80     260
5 Samusjew Siergiej 36 26 60 16 80 50 252
6 Szczechowicz Rafał 45 80 45 26     196
7 Antkowiak Kamil  29 29 29 45 32 36 171
8 Kontowicz Artur 40 34 32 29     135
9 Białecki Wojciech 80 50         130
10 Salmanowicz Mariusz  50 32 40       122
11 Duda Daniel 13 20   18 29 40 120
12 Białecki Artur       40 80   120
13 Karetko Artur     50 32 36   118
14 Jeryś Krzysztof     24 9 11 29 73
15 Okuniewski Marcin 26 22   24     72
16 Wiśniewski Mariusz   45   20     65
17 Olesiak Krzysztof 24     14 26   64
18 Lemański Krzysztof       60     60
19 Paczkowski Tomasz           60 60
20 Nowak Sebastian         50   50
21 Jaworski Paweł   18   12 16   46
22 Dziadosz Ajdar         45   45
23 Gałon Piotr 20 16         36
24 Tomski Wojtek           32 32
25 Maślanka Marcin     26       26
26 Kałuża Arkadiusz       15 10   25
27 Wiśniewski Andrzej   15   10     25
28 Włoch Marcin         24   24
29 Jarmusz Krzysztof         22   22
30 Każarnowicz Marcin 22           22
31 Maksymiuk Zbigniew 11     11     22
32 Okuniewicz Artur     22       22
33 Piwecki Piotr       22     22
34 Nowak Andrzej     20       20
35 Siewiora Mateusz         20   20
36 Hamerszmit Tomasz 18           18
37 Maciejewski Marcin         18   18
38 Zieliński  Krzysztof 16           16
39 Rybak Radosław         15   15
40 Toński Wojciech 15           15
41 Hankowski Jakub         14   14
42 Kuczkowski Przemysław 14           14
43 Czajka Piotr       13     13
44 Siewiora Ryszard         13   13
45 Maciejewski Mariusz         12   12
46 Trzciński Łukasz  12           12
47 Barwinek Marcin       8     8
                 
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Fabiś Sebastian   100 100 80 60   340
2 Gryzio Michał  100 45   60   50 255
3 Łukaszewski Zdzisław 45 60 80 40     225
4 Klawikowski Robert         100 100 200
5 Skok Arkadiusz 60 40   26   60 186
6 Kulus Edward 36 29   36 50   151
7 Baran Arek 80     45     125
8 Gronostaj Ireneusz       32 80   112
9 Beling Jakub       29   80 109
10 Małecki Piotr 50 32   22     104
11 Rzeszot Mariusz       100     100
12 Szotowicz Szymon   36   24     60
13 Klimczak Tomasz   50         50
14 Rubach Andrzej       50     50
15 Beling Marcin 40           40
16 Wolski Adam   26         26
17 Walczak Filip   24         24
18 Fabiś Mikołaj       20     20
                 
 Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Antkowiak Monika 100   60 100 80   340
2 Jerys Joanna     80 80 100   260
3 Huzar Ewa   100         100
3 Narbutt Julia     100       100
                 
Ol
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Tołkacz Sandra   80 100 100   60 340
2 Burzyński Paweł 50 45     80 80 255
3 Piotrowicz Adrian 60 50 80     50 240
4 Żarczyński Wiesław 100         100 200
5 Rejmentowski Mariusz 45   60       105
6 Huzar Mirosław   100         100
6 Popov Oleg         100   100
8 Kaczorek Wojciech 80           80
9 Seledec Paweł 40 40         80
10 Markiewicz Krzysztof   60         60
11 Popova Larisa         60   60
12 Błachowicz Aleksandra           45 45
                 
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Goike Marzena   100 50 80 60 80 370
2 Zarzecka Lila 80   100 60   100 340
3 Andrzejewska Marzena 60 60 80 60 40 36 300
4 Świętnicka Dorota   45   100 80 40 265
5 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra 40 50     100 60 250
6 Kimel Katarzyna 32 40 60 45 45 50 240
7 SZCZESNA Małgorzata 50 80 45       175
8 Buława Katarzyna   36     32 45 113
9 Neringa Brusokienė 100           100
10 Dolata Anna       32 29   61
11 Szlachta Maria   26       32 58
12 Strzelewicz Sonia         50   50
13 Stagniūnienė Ramunė 45           45
14 Sadowska Joanna 40           40
15 Swoboda Danuta       40     40
16 Antoniadou Elena       39     39
17 Błażej Ilona       36     36
18 Kolasińska Dorota         36   36
19 Kochan Katarzyna   32         32
20 Buczeń Karolina   29         29
21 Ciosek Barbara       26     26
22 Strzelewicz Beata         26   26
23 Cichowska Lucyna         24   24
24 Naruszewska Wiesława       24     24
25 Riebandt Ewelina         22   22
                 
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Baran "Boban" Łukasz 100 100 50 80 100 100 480
2 Andrzejewski Henryk 32 60 100 100 60 80 400
3 Dzielski Piotr 80 32 45 18     175
4 Korec Piotr 26   60 50   32 168
5 Chreścionko Piotr 60 40       50 150
6 Dudek Bolesław 50 80         130
7 Świtalski Artur       24 80   104
8 Eckert Marcin   29   32 40   101
9 Wiertel Bartosz  40     15 45   100
10 Buława Piotr 24 36       36 96
11 Świętnicki Jacek   24   10 16 45 95
12 Wontka Jacek 36 50         86
13 Riebandt Krzysztof 29 16   8 29   82
14 Svetlauskas Stasys     80       80
15 SZCZESNY Łukasz 14 26 40       80
16 Kowalski Paweł         15 60 75
17 Zieliński  Paweł  "Zet" 9 13     22 29 73
18 Bubacz Paweł 13     29 20   62
19 Lewandowski Marek   20       40 60
20 Pisarkiewicz Karol       60     60
21 Mączkowski Szymon 12 45         57
22 Dudek Dariusz  11 18   26     55
23 Szymański Paweł         50   50
24 Ciosek Arkadiusz       45     45
25 Deskiewicz Wojciech       13 32   45
26 Vytas Karpavičius 45           45
27 Psiuk Dariusz       40     40
28 Kolasiński Bartosz         36   36
29 Peda Marek       36     36
30 Bloch Jacek 16     5 9   30
31 Dudziak Łukasz         26   26
32 Leciejewski Tomasz           26 26
33 Strzelewicz Dariusz         24   24
34 Boronsk Tadeusz       22     22
35 Maliszewski Sebastian   22         22
36 Mindaugas pažiūra 22           22
37 Pawłowski Grzegorz Jacek   14   7     21
38 Bakas Spyros       20     20
39 Rimantas Brusokas 20           20
40 Rakowicz Andrzej       11 8   19
41 Marius Dijokas 18           18
42 Misiukiewicz Arkadiusz         18   18
43 Swoboda Adam       16     16
44 Lewandowski Błażej  15           15
45 Riebandt Mateusz   15         15
46 Budkiewicz Tomasz         14   14
47 Kaczorowski Filip       14     14
48 Dolata Marcin         13   13
49 Nowicki Marek       12     12
50 Bednarek Maciej         11   11
51 Prażniewski Łukasz         10   10
52 Trofimow Stanisław 10           10
53 Baruch Waldemar       9     9
54 Ordelewski Bartosz 8           8
55 Pozorski Krzysztof 7           7
56 Rybarczyk Wojciech         7   7
57 Anuszkiewicz Adrian         6   6
58 Cieśluk Rafał       6     6
59 Tabaczyński Andrzej         5   5
60 Drzazga Słąwomir         4   4
61 Radziun Adam       4     4
62 Jakubowski Marek       3     3
63 Ostrowski Piotr       2     2
64 Szczepaniak Grzegorz       1     1
                 
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Głuch Agnieszka 100     100 100 80 380
2 Kaniewska Agnieszka 50 100   40 50 100 340
3 Domagała Agnieszka 80 80 45 60 60 60 340
4 Fabisiak Magda 45 50 100 29 32 40 267
5 Kołak Marta 60   80 32 40 50 262
6 Kowalska Anna 40   50 45 26 36 197
8 Mazuryk Małgorzata   40 29 18 29 45 161
7 Walkowska Monika       80 80   160
9 Białek Ewa 36   40 36     112
10 Dzielska Magdalena   60 36       96
11 Mietełka Emilia     60 22     82
12 Rubach Anna       24 36   60
13 Rozmanowska Katarzyna       50     50
14 Gawlik Barbara   45         45
15 Kulak Karolina         45   45
16 Narbutt Monika     32       32
17 Zielaskiewicz Małgorzata           32 32
18 Rybińska Marta       26     26
19 Kochanowicz Ewelina         24   24
20 Migdalska Dorota         22   22
21 Andruszewska Agnieszka         20   20
22 Grześkowiak Agnieszka       20     20
23 Rachlewicz Agnieszka         18   18
24 Głuch Lena       16     16
25 Pomorska Ewa         16   16
26 Beling Alicja       15     15
27 Grubich-Łysakowska Alicja       14     14
28 Błaż-Chodkowska Magda       13     13
                 
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Różanna Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Gil Kamil   100 100 100 100 80 480
2 Łaniewski Przemek  36 80 80 80   100 376
3 Burzymowski Krzysztof 50 32 50 26 40 45 217
4 Cejmer Tomasz   45 60 60   50 215
5 Kołak Zbyszek 60   32 50 20   162
6 Paluch Patryk 40 20 36   14 40 150
7 Jarzyński Mariusz 100   40       140
8 Wnęk Tomasz 80       60   140
9 Walkowski Przemysław       45 80   125
10 Szychulski Zbigniew 20 29 29   18 24 120
11 Szychulski Piotr 26 24     26 36 112
12 Zenio Adam 32 40 26       98
13 Ozga Emil 16   18 12 12 29 87
14 Kowal Jan       15 50   65
15 Jarzyński Boguś     45 18     63
16 Mietełka Sebastian 18   16 2   26 62
17 Zając Marek           60 60
18 Kalinowski Tomasz   60         60
19 Kalinowski Patryk 29 22         51
20 Michalak Radosław   50         50
21 Migdalski Piotr         45   45
22 Kaczmarkiewicz Adam       20 24   44
23 Walkowski Mikołaj       22 22   44
24 Beling Marcin         10 32 42
25 Kopczyński Norbert       40     40
26 Bobnev Konstantin         36   36
27 Kalinowski Rafał   36         36
28 Szindler Witold       36     36
29 Dudziak Łukasz         32   32
30 Grześkowiak Maciej       32     32
31 Rozmanowski Tomasz       29     29
32 Rubach Andrzej         29   29
33 Jakubowski Stanisław       8   20 28
34 Redzyński Piotr   26         26
35 Babynko Wiesław       24     24
36 Herweynen Richard  24           24
37 Kowalski Przemysław     24       24
38 Cieśluk Rafał 22           22
39 Rejmentowski Mariusz           22 22
40 Jankowski Michał     20       20
41 Kucewicz Maciej       16     16
42 Sapiński Paweł         16   16
43 Grzona Ireneusz  15           15
44 Listewnik Piotr         15   15
45 Frankowski Andrzej       14     14
46 Remian Sebastian 14           14
47 Kochanowicz Łukasz         13   13
48 Lesiński Krzysztof       13     13
49 Turowski Adam 13           13
50 Chodkowski Artur       11     11
51 Pomorski Piotr         11   11
52 Sandor Lukas       10     10
53 Klein Tadeusz         9   9
54 Lisowski Albert       9     9
55 Andruszewski Hubert         8   8
56 Konca Leszek         7   7
57 Stawski Krzysztof       7     7
58 Felczykowski Maciej         6   6
59 Rubach Szymon       6     6
60 Pszczółkowski Witold       5     5
61 Dodek Tomasz       1     1
                 
TR i TR-HU Dzieci 
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Kołak Iwonka 60   50 45 32 100 287
2 Maciejewska Wiktoria 100 60   100     260
3 Mietełka Martyna 80   80       160
3 Kulis Piotr   80   80     160
5 Paluch Anna     45   26 80 151
6 Rubach Kasia       60 50   110
7 Migdalska Luiza       100     100
7 Narbutt Miłosz     100       100
9 Strzelewicz Kacper       80     80
10 Andruszewski Ksawery       60     60
11 Mioduszewska Wiktoria     60       60
12 Duda Mikołaj           60 60
13 Grzyb Artur   50         50
14 Siudowski Nikodem       50     50
15 Sapala-Fedorowicz Maciej           50 50
16 Bloch Witold         45   45
17 Formela Marcel   45         45
18 Olewniczak Marcin           45 45
19 Ciosek Jakub       40     40
20 Dąbrowski Filip Jeremi     40       40
21 Labon Weronika         40   40
22 Mazuryk Weronika           40 40
23 Bock Hubert         36   36
24 Chodkowska Katarzyna       36     36
25 Błachowicz Monika           36 36
26 Błażej Igor       32     32
27 Migdalski Adrian         29   29
28 Napruszewska Zuzanna       29     29
29 Bednarek Ola         24   24
30 Dolata Renata         22   22
31 Pomorska Natasza         20   20
32 Tabaczyńska Marysia         18   18
33 Prażniewski Juliusz         16   16
34 Dudziak Nikodem         15   15
35 Dolata Sabina         14   14
36 Kochanowicz Filip         13   13
37 Andruszewski Ignacy         12   12