XI Leśne Zawody Łucznicze 3D
WYNIKI
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | ||||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Klawikowski Robert | Warmińska Grupa Łucznicza | Cu | Dorośli M | 486 |
2 | Beling Jakub | SŁuP | Cu | Dorośli M | 484 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kowalska Dominika | PBA Kujawy | Hu | Dorośli K | 450 |
2 | Piotrowicz Anna | UKS Odys | Hu | Dorośl M | 316 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Regiel Michał | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 510 |
2 | Gromacki Krzysztof | Warmińska Grupa Łucznicza | Hu | Dorośli M | 494 |
3 | Duda Daniel | Bezszelestny Świst | Hu | Dorośli M | 486 |
4 | Paczkowski Tomasz | Warmińska Grupa Łucznicza | Hu | Dorośli M | 478 |
5 | Maciejewski Marcin | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 468 |
6 | Popis Bogdan | UKS | Hu | Dorośli M | 460 |
7 | Kukuła Krzysztof | Bezszelestny Świst | Hu | Dorośli M | 454 |
8 | Gralik Tomasz | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 452 |
9 | Samusjew Siergiej | Warmińska Grupa Łucznicza | Hu | Dorośli M | 430 |
10 | Miszczak Tomasz | UKS Technik Ruciane- Nida | Hu | Dorośli M | 388 |
11 | Ługiewicz Waldemar | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 372 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | KUTESZKO Marek | UKS Odys | OL | Dorośli M | 210 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Andrzejewski "Pieniek" Henryk | SŁuP | Tr | Dorośli M | 422 |
2 | Moszczyński Filip | Chorągiew Ziemi Gdańskiej/ SŁuP | Tr | Dorośli M | 370 |
3 | Korec Piotr | Siekierki | Tr | Dorośli M | 366 |
4 | Kowalski Pawel | N/d | Tr | Dorośli M | 350 |
5 | Maciejewski Sławomir | Szczytno | Tr | Dorośli M | 338 |
6 | Buława Piotr | SŁuP | Tr | Dorośli M | 332 |
7 | Reddig Piotr | SŁuP | Tr | Dorośli M | 302 |
8 | Francuz Piotr | Free Lancer | Tr | Dorośli M | 294 |
9 | Niedźwiecki Artur | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr | Dorośli M | 224 |
10 | Pozorski Krzysztof | Olsztyn | Tr | Dorośli M | 196 |
11 | Stelmasiewicz Michał | -------- | Tr | Dorośli M | 0 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Sadowska Joanna | SŁuP | Tr | Dorośli K | 324 |
2 | Zarzecka Lila | Tr | Dorośli K | 304 | |
3 | Kimel Kasia | SŁuP | Tr | Dorośli K | 302 |
4 | Piontek Jolanta | Tr | Dorosłi K | 298 | |
5 | Andrzejewska Marzena | SŁuP | Tr | Dorośli K | 258 |
6 | Buława Katarzyna | SŁuP | Tr | Dorośli K | 222 |
7 | Chachaj Małgorzata | SŁuP | Tr | Dorośli K | 114 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Mamot Wiesław | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 464 |
2 | Gil Kamil | MKŁ strzała | Tr-hu | Dorośli M | 454 |
3 | Baran "Boban" Łukasz | SŁuP | Tr-hu | Dorośli M | 434 |
4 | Kalinowski Tomasz | FakeArcher | Tr-hu | Dorośli M | 424 |
5 | Kołak Zbigniew | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 416 |
6 | Paluch Patryk | Bobrownia | Tr-hu | Dorośli M | 414 |
7 | Jankowski Michał | Klub Łuczników 560 | Tr-hu | Dorośli M | 408 |
8 | Burzymowski Krzysztof | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 386 |
9 | Zaręba Jaroslaw | Szczytno | Tr-hu | Dorośli M | 364 |
10 | Beling Marcin | SŁuP | Tr-hu | Dorośli M | 354 |
11 | Mietełka Sebastian | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 346 |
12 | Szychulski Zbigniew | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 336 |
13 | Ozga Emil | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 326 |
14 | Kostka Jacek | Bobrownia | Tr-hu | Dorośli M | 280 |
15 | Rudnicki Leszek | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 270 |
15 | Sowiński Tomasz | Rodzinny | Tr-hu | Dorośli M | 270 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Mietełka Emilia | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 356 |
2 | Kołak Marta | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dorośli K | 336 |
3 | Mazuryk Małgorzata | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 332 |
4 | Kowalska Anna | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dorośli K | 284 |
5 | Fabisiak Magdalena | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 280 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Maciejewska Wiktoria | Szczytno | Tr | Dzieci | 432 |
2 | Maciejewska Weronika | Szczytno | Tr | Dzieci | 302 |
3 | Golik Olaf | SŁuP | Tr | Dzieci | 230 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Paluch Anna | Bobrownia | Tr-hu | Dzieci | 342 |
2 | Kołak Iwonka | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dzieci | 322 |
3 | Sowińska Maja | Rodzinny | Tr-hu | Dzieci | 314 |
4 | Mietełka Martyna | Siekierki | Tr-hu | Dzieci | 306 |
5 | Zalewski Oskar | Warmińska Grupa Łucznicza | Tr-hu | Dzieci | 300 |
6 | Rudnicka Weronika | Siekierki | Tr-hu | Dzieci | 238 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Paczkowski Marceli | Warmińska Grupa Łucznicza | Hu | Dzieci | 420 |
2 | Ługiewicz Kacper | PBA Kujawy | Hu | Dzieci | 320 |
3 | Dąbrowski Filip | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Dzieci | 292 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Woronowicz Filip | UKS Technik Ruciane- Nida | Cu | Młodzież | 468 |
2 | Zorena Paweł | UKS Technik Ruciane- Nida | Cu | Młodzież | 430 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Włoch Tomasz | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież | 330 |
2 | Wiszowaty Patryk | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież | 284 |
3 | Sekciński Jakub | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież | 110 |
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kostka Iza | Bobrownia | Tr-hu | Młodzież | 282 |
2 | Kalinowski Michał | Bezszelestny Świst | Tr-hu | Młodzież | 248 |