VII Zimowe Zawody łucznicze Field w Majdach 09.02.2019 wyniki

19. 01. 10

Field Majdy

 

 

VII Zimowe Zawody Łucznicze Field

w Majdach 09.02.2019 r.

WYNIKI

 

 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kalisiak Stanisław Start Gorzów Wlkp Cu Dorośli M 315
2 Gryzio Michał WIR Cu Dorośli M 300
3 Baran Arkadiusz Kalisz Cu Dorośli M 295
4 Klimczak Tomasz Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M 293
5 Szymon Szotowicz Fort Toruń Cu Dorośli M 289
6 Beling Jakub SŁuP Cu Dorośli M 288
7 Skok Arkadiusz WIR Cu Dorośli M 252
8 Paszko Karol  PBA Kujawy Cu Dorośli M 238
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy 
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Maślanka Marcin PBA Kujawy Hu Dorośli M 337
2 Regiel Michał PBA Kujawy Hu Dorośli M 329
3 Białecki Wojciech PBA Kujawy Hu Dorośli M 319
4 Paczkowski Tomasz Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 313
5 Kukuła Krzysztof bezszelestny świst Hu Dorośli M 309
6 Trancygier Marek LGŁ Hu Dorośli M 302
7 Kapica Dariusz LGŁ Hu Dorośli M 301
8 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 295
9 Okuniewski Marcin Gdansk Hu Dorośli M 285
10 Maciejewski Marcin PBA Kujawy Hu Dorośli M 278
11 Duda Daniel bezszelestny świst Hu Dorośli M 271
11 Gromacki Krzysztof Olsztyn Hu Dorośli M 271
13 Woldański Ścibor NN Hu Dorośli M 263
14 OLESIAK KRZYSZTOF Manowo Hu Dorośli M 255
15 Belka Krzysztof NN Hu Dorośli M 248
16 Toński wojciech  Wir Hu Dorośli M 205
17 Wiśniewski Andrzej Sam sobie Hu Dorośli M 173
18 Sienkiewicz Paweł Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 157
19 Woldańska Iza NN Hu Dorośli K 22
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Burzynski Pawel Kaszebe 3D OL Dorośli M 195
2 Seledec Paweł Warmińska Grupa Łucznicza OL Dorośli M 153
3 KUTESZKO MAREK UKS Odys OL Dorośli M 67
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 CHREŚCIONKO PIOTR PSŁT POLSKA Tr Dorośli M 183
2 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr Dorośli M 179
3 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M 176
4 Bloch Jacek Fort Toruń Tr Dorośli M 162
5 Moszczyński Filip GRH Chorągiew Ziemi Gdańskiej/ SŁuP Tr Dorośli M 156
6 Dudek Dariusz Szczytno Tr Dorośli M 149
7 Mindaugas Pažiūra Gintarine strele Tr Dorośli M 143
8 Dijokas Marius Ugnine Strelr Tr Dorośli M 128
9 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M 123
10 Buława Piotr SŁuP Tr Dorośli M 122
10 Maciejewski Sławomir Szczytno Tr Dorośli M 122
12 Kowalski Paweł SŁuP Tr Dorośli M 119
13 Zieliński "Zet" Paweł SŁuP Tr Dorośli M 104
14 Lewandowski Błażej SŁuP Tr Dorośli M 101
15 Ostrowski Piotr PSŁT POLSKA Tr Dorośli M 91
16 Reddig Piotr SŁuP Tr Dorośli M 79
17 Tomas Pocius Perkūno strėlė Tr Dorośli M 77
18 Riebandt Krzysztof SŁuP Tr Dorośli M 76
19 Danowski Marek Bachmat Tr Dorośli M 66
20 Niedźwiedzki Artur Warmińska Grupa Łucznicza Tr Dorośli M 63
21 Danowski Paweł Bachmat Tr Dorośli M 53
22 Kotlorz Piotr Schützenverein BARSBÜTTEL Tr Dorośli M 51
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Brusokienė Neringa Ugnine Strelr Tr Dorośli K 166
2 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K 128
3 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 95
4 SADOWSKA HANNA Szczytno Tr Dorośli K 94
6 Piontek Jolanta SŁuP Tr Dorośli K 75
7 Buława Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 70
8 Riebandt Ewelina SŁuP Tr Dorośli K 21
9 Rudnicka Aleksandra Bachmat Tr Dorośli K 14
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy 
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Gil Kamil MKŁ strzała Tr-hu Dorośli M 274
2 Łaniewski Przemek Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M 255
3 Zając Marek Łom Łomianki Tr-hu Dorośli M 210
4 Jankowski Michał Marymont Tr-hu Dorośli M 205
5 Kalinowski Tomasz FakeArcher Tr-hu Dorośli M 203
6 Kołak Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M 195
7 Rokicki Michał Warszawa Tr-hu Dorośli M 193
8 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-hu Dorośli M 192
9 Wiertel Bartosz FORT Toruń Tr-hu Dorośli M 191
10 Łaciński Sławomir SŁuP Tr-hu Dorośli M 189
11 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 184
12 Dzielski Piotr Klub Łuczników 561 Tr-hu Dorośli M 177
13 Jurczak Mariusz Szczytno Tr-hu Dorośli M 163
14 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 159
15 Kozik Mariusz  Lubelski Klub Tr-hu Dorośli M 152
16 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M 143
17 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M 126
18 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 123
19 Bubacz Paweł Fort Toruń Tr-hu Dorośli M 111
20 Konca Leszek SŁuP Tr-hu Dorośli M 98
21 Beling Marcin SŁuP Tr-hu Dorośli M 94
22 Zaręba Jaroslaw Szczytno Tr-hu Dorośli M 90
23 Wierzbicki Piotr Fort Toruń Tr-hu Dorośli M 59
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Głuch Agnieszka Radom Tr-hu Dorośli K 153
2 Sas Dominika FakeArcher Tr-hu Dorośli K 140
3 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli K 133
4 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 129
5 Fabisiak Magdalena Siekierki Tr-hu Dorośli K 100
6 Dzielska Magdalena Klub Łuczników 560 Tr Dorośli K 80
7 Kowalska Anna Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli K 79
8 Truszkowska Joanna X-Force Tr-hu Dorośli K 44
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria Field Majdy 
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Zalewski Wiktor Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci 144
2 Maciejewska Weronika Szczytno Tr Dzieci 130
3 Kołak Iwonka Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci 80
4 Zalewski Oskar Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci 59
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież 256
2 Juszczyk Aleksander UKS Odys Ol Młodzież 107
3 Kozłowska Julia UKS Odys OL Młodzież 78
4 Okuniewski Mikołaj Gdansk Hu Młodzież 72
           
1 Paczkowski Marceli Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dzieci 231
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież 73
2 Wieliki Aleksandra UKS Technik Ruciane – Nida Tr Młodzież 63
3 Kostka Iza Bobrownia Tr-hu Młodzież 51