Wyniki VIII Puchar Warmii i Mazur Wichrowo 22.09.2018

18. 06. 20

WYNIKI

VIII Puchar Warmii i Mazur

Wichrowo

22 września 2018

 

 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M 506
2 Beling Jakub Black Water Archery Cu Dzieci 490
3 Skok Arkadiusz WiR Cu Dorośli M 460
4 Gryzio Michał WiR Cu Dorośli M 458
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M 516
2 Kukuła Krzysztof Węgielsztyn Hu Dorośli M 512
3 Paczkowski Tomasz Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 508
4 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M 498
5 Regiel Michał PBA Kujawy Hu Dorośli M 496
6 Duda Daniel Srokowo Hu Dorośli M 480
7 Antkowiak Kamil Kaszebe 3D Hu Dorośli M 474
8 Tomski Wojtek   Hu Dorośli M 410
9 Jeryś Krzysztof Kaszebe 3D Hu Dorośli M 388
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Żarczyński Wiesław UKS Odys Ol Dorośli M 440
2 Burzyński Paweł Kaszebe 3D Ol Dorośli 398
3 Tołkacz Sandra MKŁ Strzała Ol Dorośli K 346
4 Piotrowicz Adrian UKS Odys Ol Dorośli M 344
5 Błachowicz Aleksandra Odys Ol Dorośli K 214
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Baran Łukasz "Boban" SŁuP Tr Dorośli M 426
2 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M 410
3 Kowalski Paweł SŁuP Tr Dorośli M 382
4 Chreścionko Piotr PSŁT Tr Dorośli M 380
5 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M 364
6 Lewandowski Marek Kwidzyn Tr Dorośli M 342
7 Buława Piotr SłuP Tr Dorośli M 338
8 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 324
9 Zieliński Paweł "Zet" SŁuP Tr Dorośli M 298
10 Leciejewski Tomasz Siekierki Tr Dorośli M 210
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Zarzecka Lila Warmińska Grupa Łucznicza Tr Dorośli K 364
2 Goike Marzena Łucznicy Powiatu Lęborskiego Tr Dorośli K 334
3 Pietkiewicz Aleksandra "Olson" SŁuP Tr Dorośli K 324
4 Kimel Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 312
5 Buława Katarzyna  SłuP Tr Dorośli K 310
6 Świętnicka Dorota SŁuP Tr Dorośli K 282
7 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 246
8 Szlachta Maria Kwidzyn Tr Dorośli K 166
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kołak Iwona Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dzieci 432
2 Paluch Anna Bobrownia Tr-Hu Dzieci 380
3 Duda Mikołaj Srokowo Tr-Hu Dzieci 366
4 Sapala-Fedorowicz Maciej Kortowski Klub Łuczniczy Tr-Hu Dzieci 356
5 Olewniczak Marcin Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dzieci 350
6 Mazuryk Weronika Siekierki Tr Dzieci 300
7 Błachowicz Monika Odys Tr Dzieci 184
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Łaniewski Przemek Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 458
2 Gil Kamil MKŁ Strzała Tr-Hu Dorośli M 452
3 Zając Marek Łom Łomianki Tr-Hu Dorośli M 448
4 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-Hu Dorośli M 428
5 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-Hu Dorośli M 424
6 Paluch Patryk Bobrownia Tr-Hu Dorośli M 413
7 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-Hu Dorośli M 400
8 Beling Marcin Black Water Archery Tr-Hu Dorośli M 356
9 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 346
10 Mietełka Sebasian Siekierki Tr-Hu Dorośli M 328
11 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli M 308
12 Rejmentowski Mariusz Kętrzyn Tr-Hu Dorośli M 300
13 Jakubowski Stanisław Siekierki Tr-Hu Dorośli M 262
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kaniewska Agnieszka   Tr-Hu Dorośli K 410
2 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Tr-Hu Dorośli K 386
3 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-Hu Dorośli K 380
4 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli K 360
5 Mazuryk Małgorzata Siekierki Tr-Hu Dorośli K 342
6 Fabisiak Magdalena Siekierki Tr-Hu Dorośli K 282
7 Kowalska Anna Warmińska Grupa Łucznicza Tr-Hu Dorośli K 272
8 Zielaskiewicz Małgorzata UKS Odys Tr-Hu Dorośli K 198
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Pyszny Dominik UKS Technik Ruciane Nida Ol Młodzież 422
2 Woronowicz Filip UKS Technik Ruciane Nida Ol Młodzież 366
3 Włoch Tomasz UKS Technik Ruciane Nida Ol Młodzież 304
4 Tomasik Michał UKS Technik Ruciane Nida Ol Młodzież 298
5 Juszczyk Aleksander UKS Odys Ol Dzieci 268
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież 488
2 Piotrowicz Anna UKS Odys Hu Młodzież 456
3 Jaworska Laura  UKS Technik Ruciane Nida Cu Młodzież 316
4 Zęgota Monika UKS Technik Ruciane Nida Hu Młodzież 270
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kukuła Remigiusz Węgielsztyn Hu Dzieci 508
2 Paczkowski Marceli Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dzieci 462
           
 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria  
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież 282
2 Głuch Lena Dzicy Łucznicy Tr-Hu Młodzież 214
3 Kostka Iza Bobrownia Tr-Hu Młodzież 200
4 Mioduszewska Wiktoria Arcarius Tr-Hu Młodzież 168