Wyniki Różanna 3D 8.09.2018

18. 06. 20

WYNIKI

III Turniej Łuczniczy 3D Różanna w Krówce Leśnej

8 września 2018

rozanna

 

 

Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Migdalska Luiza TR Dz 462
2 Strzelewicz Kacper TR Dz 460
3 Andruszewski Ksawery TR-HU Dz 430
4 Rubach Kasia TR-HU Dz 430
5 Bloch Witold TR Dz 420
6 Labon Weronika TR-HU Dz 420
7 Bock Hubert TR Dz 406
8 Kołak Iwonka TR-HU Dz 398
9 Migdalski Adrian TR Dz 390
10 Paluch Anna TR-HU Dz 346
11 Bednarek Ola TR Dz 340
12 Dolata Renata TR-HU Dz 340
13 Pomorska Natasza TR-HU Dz 308
14 Tabaczyńska Marysia TR Dz 280
15 Prażniewski Juliusz TR Dz 276
16 Dudziak Nikodem TR-HU Dz 194
17 Dolata Sabina TR Dz 188
18 Kochanowicz Filip TR-HU Dz 174
19 Andruszewski Ignacy TR-HU Dz 150
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Beling Jakub Cu Dz 512
2 Jarmusz Mateusz HU Dz 420
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Strzelewicz Szymon TR Młodzież M 410
2 Fabiś Mikołaj TR-HU Młodzież M 378
3 Gałgan Piotr TR-HU Młodzież M 362
4 Zaremba Rafał TR-HU Młodzież M 346
5 Kostka Iza TR-HU Młodzież K 336
6 Drzazga Grzegorz TR-HU Młodzież M 332
7 Głuch Lena TR-HU Młodzież K 278
8 Budkiewicz Eliza TR Młodzież K 188
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Świderski Aleksander HU Młodzież M 512
2 Kuc Hubert HU Młodzież M 470
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Popov Oleg OL D 402
2 Burzyński Paweł OL D 396
3 Popova Larisa OL D 366
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Jeryś Joanna HU D 402
2 Antkowiak Monika HU D 340
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Klawikowski Robert CU D 530
2 Gronostaj Ireneusz CU D 526
3 Fabiś Sebastian CU D 512
4 Kulus Edward CU D 474
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Kukuła Krzysztof HU D 524
2 Białecki Artur HU D 524
2 Samusjew Siergiej HU D 524
4 Nowak Sebastian HU D 518
5 Dziadosz Ajdar HU D 514
6 Lewandowski Andrzej HU D 512
7 Karetko Artur HU D 504
8 Antkowiak Kamil HU D 500
9 Duda Daniel HU D 496
10 Olesiak Krzysztof HU D 492
11 Włoch Marcin HU D 490
12 Jarmusz Krzysztof HU D 488
13 Siewiora Mateusz HU D 488
14 Maciejewski Marcin HU D 476
15 Jaworski Paweł HU D 474
16 Rybak Radosław HU D 474
17 Hankowski Jakub HU D 460
18 Siewiora Ryszard HU D 460
19 Maciejewski Mariusz HU D 420
20 Jeryś Krzysztof HU D 396
21 Kałuża Arkadiusz HU D 366
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Głuch Agnieszka TR-HU D 452
2 Walkowska Monika TR-HU D 444
3 Domagała Agnieszka TR-HU D 442
4 Kaniewska Agnieszka TR-HU D 434
5 Kulak Karolina TR-HU D 412
6 Kołak Marta TR-HU D 406
7 Rubach Anna TR-HU D 386
8 Fabisiak Magdalena TR-HU D 380
9 Mazuryk Małgorzata TR-HU D 370
10 Kowalska Anna TR-HU D 322
11 Kochanowicz Ewelina TR-HU D 298
12 Migdalska Dorota TR-HU D 268
13 Andruszewska Agnieszka TR-HU D 244
14 Rachlewicz Agnieszka TR-HU D 242
15 Pomorska Ewa TR-HU D 216
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Gil Kamil TR-HU D 498
2 Walkowski Przemysław TR-HU D 494
3 Wnęk Tomasz TR-HU D 464
4 Kowal Jan B TR-HU D 462
5 Migdalski Piotr TR-HU D 458
6 Burzymowski Krzysztof TR-HU D 452
7 Bobnev Konstantin TR-HU D 448
8 Dudziak Łukasz TR-HU D 448
9 Rubach Andrzej TR-HU D 440
10 Szychulski Piotr TR-HU D 440
11 Kaczmarkiewicz Adam TR-HU D 432
12 Walkowski Mikołaj TR-HU D 432
13 Kołak Zbyszek TR-HU D 418
14 Szychulski Zbigniew TR-HU D 418
15 Sapiński Paweł TR-HU D 414
16 Listewnik Piotr TR-HU D 412
17 Paluch Patryk TR-HU D 404
18 Kochanowicz Łukasz TR-HU D 400
19 Ozga Emil TR-HU D 398
20 POMORSKI PIOTR TR-HU D 394
21 Beling Marcin TR-HU D 380
22 KLEIN TADEUSZ TR-HU D 380
23 Andruszewski Hubert TR-HU D 370
24 Konca Leszek TR-HU D 355
25 Felczykowski Maciej TR-HU D 334
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Baran Łukasz TR D 466
2 Świtalski Artur TR D 464
3 Andrzejewski Henryk TR D 454
4 Szymański Paweł TR D 450
5 Wiertel Bartas TR D 428
6 Eckert Marcin TR D 420
7 Kolasiński Bartosz TR D 412
8 Deskiewicz Wojciech TR D 408
9 Riebandt Krzysztof TR D 402
10 Dudziak Lukasz TR D 398
11 Strzelewicz Dariusz TR D 398
12 Zielinski Pawel TR D 394
13 Bubacz Paweł TR D 380
14 Misiukiewicz Arkadiusz TR D 380
15 Świętnicki Jacek TR D 380
16 Kowalski Paweł TR D 378
17 Budkiewicz Tomasz TR D 374
18 Dolata Marcin TR D 344
19 Dyjeta Paweł TR D 342
20 Bednarek Maciej TR D 340
21 Prażniewski Łukasz TR D 336
22 Bloch Jacek TR D 334
23 Rakowicz Andrzej TR D 332
24 Rybarczyk Wojciech TR D 326
25 Anuszkiewicz Adrian TR D 300
26 Tabaczyński Andrzej TR D 300
27 Drzazga Sławomir TR D 270
Lp Imię i nazwisko Łuk Wiek wynik
1 Pietkiewicz Aleksandra TR D 404
2 Świętnicka Dorota TR D 400
3 Goike Marzena TR D 398
4 Strzelewicz Sonia TR D 374
5 Kimel Katarzyna TR D 368
6 Andrzejewska Marzena TR D 366
7 Kolasińska Dorota TR D 350
8 Buława Kasia TR D 322
9 Dolata Ana TR D 314
10 Strzelewicz Beata TR D 296
11 Cichowska Lucyna TR D 262
12 Riebandt Ewelina TR D 240