VII Spotkanie Łucznicze z Wilkiem 01.12.2019r

19. 11. 07

 

majdy 2018 logo

VII Spotkanie Łucznicze

z Wilkiem

01.12.2019r

 

 

logo1

 

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...

Regulamin zawodów wg IFAA

Skrócone informacje o strzelaniu wg IFAA

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

UWAGA: jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub obróć telefon o 90 stopni :) aby pokazały się check boxy do zaznaczenia, ewentualnie wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer" 

 


VII Spotkanie Łucznicze z Wilkiem w Kudypach
Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa
1 Gromacki Krzysztof Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M
2 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli M
3 Kołak Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli M
4 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli K
5 Kołak Iwonka Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dzieci
6 Popis Bogdan UKS odys Hu Dorośli M
7 Skok Arkadiusz WIR Cu Dorośli M
8 Francuz Piotr FreeLancer Tr Dorośli M
9 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M
10 Popis Karol Klub łuczników 560 TR-HU Dorośli M
11 Redzyński Piotr FakeArcher TR-HU Dorośli M
12 Dzielska Magdalena Klub Łuczników 560 TR-HU Dorośli K
13 Dzielski Piotr Klub Łuczników 560 TR-HU Dorośli M
14 Reddig Piotr SŁuP TR-HU Dorośli M
15 Szubielski Cezary Klub Łuczników 560 TR-HU Dorośli M
16 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli M
17 Kuteszko Marek UKS odys OL Dorośli M
18 Myhan Igor Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M
19 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci
20 Maciejewska Weronika Szczytno Tr Dzieci
21 Maciejewski Sławomir Szczytno Tr Dorośli M
22 Małys Bartłomie Klub Łuczników 560 TR-HU Dzieci
23 Cieśluk Rafał AMM Archery Tr Dorośli M
24 Cukierman Janusz AMM Archery Tr Dorośli M
25 Gabriel Stępień 560 FakeArcher Cu Dorośli M
26 Korniluk Marek Fake Archer TR-HU Dorośli M
27 Racki Dariusz Wolny strzelec Tr Dorośli M
28 Gil Kamil MKŁ strzała TR-HU Dorośli M
29 Kalinowski Tomasz Fake Archer TR-HU Dorośli M
30 Tołkacz Sandra Fake Archer TR-HU Dorośli K
31 Borusiewicz Paweł Fake Archer TR-HU Dorośli M
32 Jankowski Michał Fake Archer TR-HU Dorośli M
33 Cejmer Tomasz Siekierki TR-HU Dorośli M
34 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli M
35 Kuks Grzegorz Klub Łuczników 560 TR-HU Dorośli M
36 Kuks Leon Klub Łuczników 560 TR-HU Dzieci
37 Duda Daniel Bezszelestny Świst Hu Dorośli M
38 Kukuła Krzysztof Bezszelestny Świst Hu Dorośli M
39 Kalinowski Michał Bezszelestny Świst TR-HU Dorośli M
40 Seliga Mateusz Klub Łuczników 560 TR-HU Dorośli M
41 Ordelewski Bartosz Odys/Łucznicy Jakubowi Tr Dorośli M
42 Kampa Paweł Łucznicy Sawy Tr Dorośli M
43 Żochowski Konrad Wiślana Ścieżka Łucznicza TR-HU Dorośli M
44 Wysocki Mirosław Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M
45 Krystofik Marek Warmińska Grupa Łucznicza TR-HU Dorośli M
46 Zaręba Jaroslaw Szczytno Tr Dorośli M