XVII Spotkanie Łucznicze z Wilkiem 5.02.2023

23. 01. 17

 

majdy 2018 logo

XVII Spotkanie Łucznicze

z Wilkiem

5.02.2023

 

 

logo1

 

Uwaga pojawiła się kategoria ZEKIER :)

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...

Regulamin zawodów 3D

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

Aktualizacja listy odbywa się co 2-4 dni

LP Nazwisko i Imie Klub/Miasto Kategoria sprzętowo /wiekowa
1 Dolata Anna Warmia Archers AFTR-HU
2 Grotkowska Olga Warmia Archers AFTR-HU
3 Klawikowski Robert Warmia Archers AMBB
4 Kołak Marta Warmia Archers AFTR-HU
5 Kołak Zbigniew Warmia Archers AMHU
6 Krystofik Marek Warmia Archers AMTR-HU
7 Orzoł Krystian Warmia Archers AMBB
8 Orzoł Marysia Warmia Archers AFTR-HU
9 Gawlik Barbara Warmia Archers AFTR-HU
10 Grzyb Artur Warmia Archers CTR-HU
11 Lompert Karol Orneta AMHU
12 Tiunajtis Magdalena SŁuP AFTR
13 Świętnicki Jacek SŁuP AMTR
14 Wiśniewska Agnieszka SŁuP AFTR
15 Abramek Kamil Hajmat / Mikołajki AMTR-HU
16 Kulus Edward (W) PBA Kujawy AMTR-HU
17 Kulus Anna Wąbrzeźno AFTR-HU
18 Fabisiak Magdalena Warszawa Siekierki ZEKIER
19 Kulus Agata Wąbrzeźno CTR-HU
20 Gil Kamil AMCU
21 Garbulska Olga AFHU / CU
22 Garbulski Krzysztof Warszawa Siekierki AMHU
23 Kwiatkowski Kajetan Warszawa AMCU
24 Tomaszewski Tomasz Łódź AMHU
25 Szymański Szymon Elblaskie Bractwo Historyczne AMBB
26 Kołakowski Paweł Elblaskie Bractwo Historyczne AMTR
27 Tomasz Nawrocki Kompania Łucznicza AMCU
28 Tylicki Mateusz Kompania Łucznicza AMCU
29 Joanna Połeć AFHU / CU
30 Staniewicz Robert Rokiem Radzymin AMCU
31 Jankowski Rafał Słup / Kwidzyn AMTR
32 Duchnowski Michał SŁuP / Kwidzyn AMTR
33 Tiunajtis Dorota Gdańsk AFTR
34 Jurczak Mariusz Szczytno AMTR
35 Andrzejewska Marzena SŁuP AFTR
36 Andrzejewski Henryk SŁuP AMTR
37 STEFAŃCZYK PRZEMYSŁAW Perkun AMHU
38 Maciak Krzysztof AMHU
39 Wróblewski Jarosław Szczytno AMTR
40 Redzyński Piotr FakeArcher AMBB
41 Fijarczyk Adrian Orneta CHU
42 Pałubicka Iwona SŁuP AFTR
43 Pilas Michał SŁuP AMTR
44 Baran Łukasz SŁuP AMTR
45 Brzeska Agnieszka SŁuP AFTR
46 Ferschke Elżbieta AFHU / CU
47 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP AFTR
48 Zieliński "Zet" Paweu SŁuP AMTR
49 Zelek Adam Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AMTR-HU
50 Pląskowski Tom Starogard ZEKIER
51 Samol Mariusz PERKUN AMTR-HU
52 Kokosiński Dariusz (W) SŁuP AMTR-HU
53 Barański Michał K.S. Ożarowianka AMCU
54 Petridis Dariusz Warszawski Klub Łuczniczy AMTR-HU
55 Kosiciarz Łukasz Żyrardów AMCU
56 Zyśk Wojtek Warmia Archers AMTR-HU
57 Korniluk Marek FakeArcher AMTR-HU
58 Zduński Sebastian Toruń AMTR-HU
59 Mieszałowski Krzysztof Fort Toruń AMTR-HU
60 Paszyn Adam Fort AMBB

 

 

W formularzu występuje kategoria wiekowa Weteran która będzie dołączona do kategorii Dorośli, jest to tylko informacja dla organizatora .

Wszystkie łuki z regulowanymi celownikami klasyfikowane są razem (Cu + OL), nie przewidujemy osobnej kategorii OL.

UWAGA: jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub obróć telefon o 90 stopni :) aby pokazały się check boxy do zaznaczenia, ewentualnie wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"