IV PILSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY

19. 01. 10

Goraj zamek


IV PILSKI TURNIEJ ŁUCZNICZY

8 czerwca 2019

 

 

 

Uwaga, ilość uczestników jest ograniczona do 100 osób. O rejestracji decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszeń.

IV Pilski Turniej Łuczniczy Kategoria
lp Nazwisko i Imię Klub wiekowa sprzętowa
1 Gajda Karol Noteccy Łucznicy Dzieci NB
2 Rubach Anna Bydgoscy Łucznicy Dorośli NB
3 Rubach Andrzej Bydgoscy Łucznicy Dorośli NB
4 Adamczak Magdalena Dorośli NB
5 Adamczak Paweł Dorośli B
6 Szymańska Natalia Leśnik Poznań Dorośli NB
7 Magdziarek Tomasz Leśnik Dorośli NB
8 Jarmusz Krzysztof SŁKL UP Poznań Dorośli B
9 Jarmusz Mateusz Dzieci B
10 Beling Marcin SŁuP Dorośli NB
11 Beling Alicja SŁuP Dorośli NB
12 Beling Jakub SŁuP Dorośli B
13 Chodkowski Artur Dzicy Łucznicy Dorośli NB
14 Błaż-Chodkowska Magda Dzicy Łucznicy Dorośli NB
15 Chodkowska Kasia Dzicy Łucznicy Junior NB
16 Walkowska Monika Siemowit Dorośli NB
17 Walkowski Przemysław Siemowit Dorośli NB
18 Walkowski Mikołaj Siemowit Dorośli NB
19 Dudziak Łukasz Dorośli NB
20 Dudziak Nikodem Dzieci NB
21 Pakuła Bogumił Nowy Tomyśl Dorośli NB
22 Borowski Marcin Gryf Dorośli B
23 Marciniak Adam Nowy Tomyśl Dorośli NB
24 Świtalski Artur Gniezno Dorośli NB
25 Drzazga Sławomir Kostrzyn Wlkp. Dorośli NB
26 Drzazga Weronika Kostrzyn Wlkp. Młodzież NB
27 Drzazga Grzegorz Kostrzyn Wlkp. Młodzież NB
28 Pszonka Piotr samotny strzelec Dorośli NB
29 Siewiora Mateusz Strzelamy Za Zero Dorośli NB
30 Siewiora Ryszard Strzelamy Za Zero Dorośli B
31 Piwecki Piotr Dorośli B
32 Sosnowski Daniel Strzelamy Za Zero Dorośli NB
33 Sapiński Paweł Strzelamy Za Zero Dorośli NB
34 Uljasz Mariusz Strzelamy Za Zero Dorośli B
35 Masiukiewicz Arkadiusz Strzelamy Za Zero Dorośli NB
36 Pomorski Piotr bowhunting.pl Dorośli NB
37 Pomorska Ewa bowhunting.pl Dorośli NB
38 Pomorska Natasza bowhunting.pl Dzieci NB
39 Białecki Artur Gniezno Dorośli B
40 Kałuża Arkadiusz Śrem Dorośli B
41 Litwin Marcin Wataha Dorośli B
42 Litwin Norbert Wataha Dzieci NB
43 Litwin Barbara Wataha Dorośli NB
44 Grześkowiak Maciej Siemowit Dorośli NB
45 Grześkowiak Agnieszka Siemowit Dorośli NB
46 Strzelewicz Sonia Siemowit Dorośli NB
47 Strzelewicz Beata Siemowit Dorośli NB
48 Strzelewicz Szymon Siemowit Junior NB
49 Strzelewicz Dariusz Siemowit Dorośli NB
50 Strzelewicz Kacper Siemowit Dzieci NB
51 Gronostaj Ireneusz Dorośli B
52 Barwinek Marcin NT Dorośli B
53 Kucewicz Maciej Bydgoscy Łucznicy Dorośli NB
54 Teszka Jerzy Dorośli B
55 Chorążyczewski Piotr Głogów Dorośli B
56 Chorążyczewski Mateusz Głogów Dzieci NB
57 Kaczmarkiewicz Adam Bydgoscy Łucznicy Dorośli NB
58 Rybarczyk Wojciech Bydgoscy Łucznicy Dorośli NB
59 Gudebski Tomasz LOK Głogów Dorośli NB
60 Gudebski Filip LOK Głogów Młodzież NB
61 Gudebski Oskar LOK Głogów Dzieci NB
62 Gałgan Piotr ZSL Goraj Młodzież NB
63 Rosowski Sebastian ZSL Goraj Młodzież NB
64 Uran Jan Noteccy Łucznicy Dorośli NB
65 Cegielska Karolina ZSL Goraj Młodzież NB
66 Fabiś Sebastian Black Water Archery Dorośli B
67 Szymański Paweł Siemowit Dorośli NB
68 Świderski Aleksander ZSL Goraj Młodzież B
69 Bloch Jacek Fort Toruń Dorośli NB
70 Olesiak Krzysztof Manowo Dorośli B
71 Dolata Ana Siemowit Dorośli NB
72 Dolata Renata Siemowit Dzieci NB
73 Dolata Sabina Siemowit Dzieci NB
74 Dolata Marcin Siemowit Dorośli NB
75 Wiertel Bartas Fort Toruń Dorośli NB
76 Deskiewicz Wojciech Bydgoszcz Dorośli NB
77 Napierała Anna Pruszcz Gd. Dorośli NB
78 Gajb Jan Strzelamy Za Zero Dorośli B
79 Masciejewski Marcin PBA Kujawy Dorośli B
80 Kulus Edward PBA Kujawy Dorośli B
81 Małecki Piotr PBA Kujawy Dorośli B
82 Karol Paszko PBA Kujawy Dorośli B
83 Foksińska Aleksandra PBA Kujawy Dorośli B
84 Peda Marek Siemowit Dorośli NB
85 Jaworski Paweł PBA Kujawy Dorośli B
86 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Junior B
87 Zaremba Rafał ZSL Goraj Młodzież NB
88 Plichcińska Agnieszka Dorośli NB
89 Plichciński Jakub Dzieci NB
90 Plichciński Krzysztof Dorośli NB
91 Świtalska Emilia Gniezno Młodzież NB
92 Przybylak Adrian ZSL Goraj Młodzież NB
93 Karetko Artur Różanna Dorośli B
94 Janka Tomasz Dorośli B
95 Janka Agnieszka Dorośli B
96 Janka Jakub Dzieci NB
97 Kowal Jan Dorośli NB
98 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Junior B
99 Kaczorowski Filip SIEMOWIT Dorośli NB
100 Kulak Karolina SZZ Szczecin Dorośli NB
Bloch Witek FORT Toruń Dzieci NB

 

UWAGA jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"