Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym 8-11.08.2019

18. 12. 18

PSLT kolor

logo Zamek GolubZAMEK GOLUBSKI

Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski

w Łucznictwie Tradycyjnym

8-11.08.2019

Pytania odnośnie regulaminu, kategorii oraz zakwaterowania proszę kierować do organizatora / For matters regarding competition, categories and accomodation contact the organizer directly: Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - koordynator: Dariusz Psiuk, tel. 667755867

Formularz rejestracji osób towarzyszących.

Formularz rejestracji / Registration form
Jeśli masz pytania odnośnie formularza skontaktuj się z (If you have any questions about form contact us): warmia-archers@majdy.eu
jeśli musisz / if you need to ;)
Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego
Organizator
ul. Baśniowa 19, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Adres
http://pslt.pl
pslt@vp.pl
Dariusz Psiuk
Koordynator
667755867

Regulamin MEiPŁT 2019 / Rules ECTA 2019

Regulamin rejestracji do zawodów / Registration regulations for the competition

Polityka prywatności / Privacy policy

UWAGA: jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub obróć telefon o 90 stopni :) aby pokazały się check boxy do zaznaczenia, ewentualnie wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer" 

Mistrzostwa Europy w Łucznictwie Tradycyjnym Zekier Kategoria wiekowa Kategoria sprzętowa
lp Nazwisko i Imię Klub
1 Psiuk Dariusz Ożarów Mazowiecki Polska Dorośli LT
2 Chreścionko Piotr PSŁT Polska Polska V Dorośli LT
3 Leszek Kamiński PSŁT POLSKA Polska V Dorośli LT
4 Maciejewska Wiktoria Szczytno Polska Junior LT
5 Wiertel Bartosz SŁT Fort Polska Dorośli LP
6 Deskiewicz Wojciech PSŁT Polska V Dorośli LT
7 Bartłomiej Cichoń Tomaszów Mazowiecki Polska Dorośli LN
8 Bloch Witek SŁT Fort Polska Junior LT
9 Bloch Jacek SŁT Fort Polska Dorośli LT
10 Płotycia Anna "An-onimy", Wołczyn, Polska Polska Dorośli LT
11 Fabiś Sebastian PSŁT / BWA Polska V Dorośli LT
12 Krzysztof Florczak Łucznicy Sanoka Polska V Dorośli LN
13 Pajer Valter VINEDI-medieval longbow unit/ Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
14 Radziun Adam PSŁT Polska V Dorośli LN
15 Bodnar Piotr Lubuskie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego Polska Dorośli LT
16 Spark Alan Berlin/Germany Niemcy V Dorośli LN
17 Spark Olga Berlin/Germany Niemcy V Dorośli LN
18 Jakubowski Bartłomiej Włocławek Polska Junior LP
19 Jakubowski Kamil Włocławek Polska V Junior LT
20 Krawczyk Piotr Wieluń Polska Dorośli LT
21 Kaja Kamińska PSŁT POLSKA Polska Junior LT
22 Čupeľa Filip VINEDI-medieval longbow unit/ Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
23 Napruszewski Jan Stajnia Stradomia Polska Dorośli LP
24 Zarzecka Lila PSŁT / WGŁ Polska Dorośli LT
25 Buława Piotr PSŁT Polska Dorośli LT
26 Pisarkiewicz Karol KSA Polska Dorośli LN
27 Głowacka Zofia Archery Club Munin Polska Junior LN
28 Fruzsina Bogárová Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Junior LT
29 Stankiewicz Mateusz Polska Junior LT
30 Miosga Peter TBVD Niemcy Dorośli LN
31 Jorrens Stefan DSB Niemcy Dorośli LN
32 Jakub Kamiński PSŁT Polska Junior LT
33 Attila Fabulya Csaba Lovas-Íjász Kör Węgry Dorośli LT
34 Gergő Zvolenszki Kerecsényi László Íjász Egyesület, Gyula Węgry Junior LT
35 Richárd Zvolenszki Kerecsényi László Íjász Egyesület, Gyula Węgry Dorośli LT
36 Tamás Lovász Kerecsényi László Íjász Egyesület, Gyula Węgry Dorośli LT
37 Barański Piotr Polska Dorośli LT
38 ZIENIEWICZ IZABELA SYCÓW Polska Dorośli LT
39 Klein Judith Niemcy V
Dorośli LT
40 Napruszewska Sonia SŁKL UP Poznań Polska Dorośli LP
41 Hunyi Magor Levente Nyílegyenes Ic Węgry Junior LT
42 Buława Katarzyna PSŁT Polska V Dorośli LT
43 Prażniewski Juliusz Kujawska Drużyna Łucznicza Polska Junior LT
44 Ahmad Rumi Traditional Archers Singapore Singapur V Junior LT
45 Nuh Ahmad Traditional Archers Singapore Singapur V Junior LT
46 Szlachta Mateusz Kwidzyn Polska Junior LP
47 Zięba Paweł Sądecka Szkoła Szermierki Polska V Dorośli LT
48 Pawłowska Agnieszka Sądecka Szkoła Szermierki Polska V Dorośli LT
49 NIkodem Siudowski Archery club munin Polska Junior LP
50 Jaworska Maja Archery Klub Munin Inowrocław Polska Junior LP
51 Pawłowski Jakub Archery Klub Munin Polska Junior LP
52 Iwański Marcin Łódzkie Stowarzyszenie Łucznicze Polska V Dorośli LT
53 Lanzi Dominik TBVD Germany Niemcy Dorośli LT
54 Fabisiak Magdalena Siekierki Polska V Dorośli LT
55 Križanová Barbora VINEDI-medieval longbow unit/ Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
56 Antoniadou Eleni Koryvantes Grecja Dorośli LT
57 Bakas Spyridon Koryvantes Grecja Dorośli LT
58 Stankiewicz Artur Polska V Dorośli LT
59 Kaczorowska Julianna Bogenschießen Park Selk Polska Junior LT
60 Hańczyk Mikołaj Polska Junior LP
61 Stankiewicz Kazimierz Polska Junior LN
62 Stankiewicz Dominika Polska Junior LN
63 Stankiewicz Maria Polska Junior LN
64 Suta Marta CŁT Polska Dorośli LT
65 Kafar Adam Łuczniczka Bydgoszcz Polska Dorośli LP
66 Krzewiński Jacek Gdańsk Polska Dorośli LT
67 Kaczorowski Filip SIEMOWIT Polska Dorośli LT
68 Krzewiński Michał Gdańsk Polska Dorośli LN
69 Nies Caroline tbvd Niemcy Dorośli LN
70 Łazowski Marek Warszawa Polska Dorośli LP
71 Stankiewicz Wiesław Polska Dorośli LN
72 sierpiński robert Polska Dorośli LT
73 jackowski jerzy Polska V Dorośli LT
74 Miedzińska Judyta CŁT Wrocław Polska Dorośli LT
75 Miedziński Daniel CŁT Wrocław Polska Dorośli LT
76 Paweł Sapiński Strzelamy Za Zero Polska Dorośli LT
77 Walkowska Monika SIEMOWIT Polska Dorośli LP
78 Walkowski Przemysław SIEMOWIT Polska Dorośli LP
79 Walkowski Mikołaj SIEMOWIT Polska Dorośli LP
80 Sitek Marian CŁT Wrocław Polska Dorośli LP
81 Byamba Manfred TBVD Germany Niemcy V Dorośli LT
82 Witaszak Anna Siemowit Polska Dorośli LT
83 Komosiński Artur BELT Polska Dorośli LT
84 Stankiewicz Ignacy Polska Dorośli LN
85 Stankiewicz Jan Polska Dorośli LN
86 Stankiewicz Ksawery Polska Dorośli LN
87 Łągwa Piotr Bydgoszcz Polska Dorośli LT
88 Lukas Sandor 3D Path Archery Warszawa Słowacja Dorośli LP
89 JAROSŁAW KOTLAREK Polska Dorośli LP
90 Rusnák Marek VINEDI-medieval longbow unit/ Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
91 Korec Piotr Siekierki Polska Dorośli LT
92 MELECIS ANDRIS Latvian Archery Federation Łotwa Dorośli LT
93 MELECE LIENE Latvian Archery Federation Łotwa Dorośli LP
94 MELECE ANNIJA Latvian Archery Federation Łotwa Dorośli LP
95 Kara Bogusław Tarnów Polska Dorośli LT
96 Kara Patrycja Tarnów Polska Dorośli LT
97 Mączkowski Szymon Warmińska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LT
98 Lindemann Eric TBVD/T.A.I. Niemcy Dorośli LN
99 Kiliński Krzysztof Opolski Klub Łucznictwa Tradycyjnego GROT Polska Polska V Dorośli LT
100 Ibrahim Tawfiq Federacion Madrileña de tiro con arco Hiszpania V Dorośli LN
101 Dudek Bolesław Szczytno Polska Dorośli LT
102 Dudek Dariusz Szczytno Polska Dorośli LT
103 Góralski Sylwester Szczytno Polska Dorośli LT
104 Pawłowski Grzegorz Jacek Olsztyn Polska Dorośli LT
105 Włodzimierz Woźnica Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LN
106 Iulian Andrei Tm Archery Rumunia Dorośli LP
107 Jakubik-Witkowska Marta CŁT Polska Dorośli LT
108 Bubacz Paweł SŁT Fort Polska Dorośli LT
109 Moszczyński Filip grh Corągiew Ziemi Gdańskiej / Stowarzyszenie Łuczników Pomorza Polska Dorośli LN
110 SADOWSKA HANNA Szczytno Polska Dorośli LN
111 Świtalski Artur Gniezno Polska Dorośli LT
112 Drężek Grzegorz Drużyna Łucznicza Szczytno Polska Dorośli LT
113 Robertson Ian Szkocja V Dorośli LT
114 lewandowski piotr Włocławskie kurkowe bractwo strzeleckie Polska Dorośli LT
115 Maciejewski Sławomir Szczytno Polska Dorośli LT
116 lewandowska marzena Włocławskie kurkowe bractwo strzeleckie Polska Dorośli LP
117 Szymański Paweł Gniezno - Siemowit Polska Dorośli LT
118 Żymuła Piotr Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LT
119 Żymuła Sylwia Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LT
120 Żymuła Weronika Łucznicy Rozembark Polska V Dorośli LT
121 Pszonka Piotr Wolny strzelec - Komorniki Polska Dorośli LP
122 Wierzbicki Adam Parczewscy Łucznicy Polska Dorośli LN
123 Patronik Grzegorz Stowarzyszenie Łucznicy Sanoka Polska V Dorośli LT
124 Mikołajczyk Bartosz Dzierżoniów Polska Dorośli LT
125 Łągwa Sylwester Piekło Dolne Polska Dorośli LN
126 SICSOI IRINA TM Archery / Timisoara / Romania Rumunia Dorośli LP
127 Jarzyński Mariusz Wiślani Łucznicy Polska Dorośli LP
128 Maciej Rogala DOLNOŚLĄZAK Polska Dorośli LP
129 GRECU NiCOLAE TM Archery / RO Rumunia Dorośli LT
130 Bieniek Wanda Stowarzyszenie Łuczniczy Sanoka Polska Dorośli LT
131 Racki Dariusz Warszawa Polska Dorośli LT
132 Strzelewicz Beata Siemowit Polska Dorośli LT
133 Strzelewicz Sonia Siemowit Polska Dorośli LT
134 Strzelewicz Dariusz Siemowit Polska Dorośli LT
135 Strzelewicz Szymon Siemowit Polska Dorośli LT
136 Kara Barbara Tarnów Polska Dorośli LT
137 Budkiewicz Tomasz Kujawska Drużyna Łucznicza Polska Dorośli LT
138 SZADKOWSKA GRAŻYNA Zgierz Polska Dorośli LP
139 Rosu Bogdan TM Archery Rumunia Dorośli LP
140 Smolka Artur Archery Club Munin Polska Dorośli LN
141 Rydzińska-Smolka Joanna Archery Club Munin Polska Dorośli LN
142 Lee Wayne USA Dorośli LN
143 Rybka Rafał Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LT
144 Majchrowska Agnieszka CŁT Polska Dorośli LP
145 Chudzik Andrzej Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LN
146 Chudzik Katarzyna Łucznicy Rozembark Polska Dorośli LT
147 Milewski Marek Wolna Kompania Łucznicza Lubań Polska Dorośli LT
148 Peda Marek Siemowit Polska Dorośli LT
149 Sawicki Zbigniew Wolna Kompania Łucznicza Lubań Polska Dorośli LN
150 Szczerba Zbigniew Lubuskie Centrum Łucznctwa Tradycyjnego Polska Dorośli LT
151 Kafar Kordian Łuczniczka Bydgoszcz Polska Dorośli LP
152 Jakubowski Marek Włocławek Polska V Dorośli LT
153 Biszof-Jakubowska Jowita Włocławek Polska Dorośli LT
154 CAMACHO Francisco FABP Portugal Portugalia Dorośli LN
155 Andrzejewska Marzena Stowarzyszenie Łuczników Pomorza "SŁuP" Polska Dorośli LP
156 Andrzejewski Henryk Stowarzyszenie Łuczników Pomorza "SŁuP" Polska Dorośli LT
157 Truś Jan Wiślani Łucznicy Polska V Dorośli LT
158 Wojciech Szulc SIEMOWIT Polska Dorośli LP
159 Szlupowicz Artur Polska V Dorośli LT
160 Borońska Anna Siemowit Polska Dorośli LT
161 Tadeusz Boroński Siemowit Polska V Dorośli LT
162 Krzysztof Lesinski 3D Path Archery Warszawa Polska Dorośli LP
163 Stach Mateusz Stowarzyszenie Łucznicy Sanoka Polska Dorośli LT
164 Kulak Karolina Strzelamy za Zero Polska Dorośli LP
165 Wyszomierski Piotr Crazy Riders Polska V Dorośli LT
166 Campanico Filipe FABP Portugalia Dorośli LN
167 Poupado Sérgio FABP - Portugal Portugalia Dorośli LP
168 Jurczak Mariusz Drużyna łucznicza Szczytno Polska Dorośli LT
169 Mierzwa Dominik Polska Dorośli LT
170 Pabian Karolina Krakowski Klub Łucznictwa Tradycyjnego Polska Dorośli LP
171 MAKRYGIANNIS KRITON KORYVANTES Cypr Dorośli LT
172 DRAGANSKA ROSICA KORYVANTES Bułgaria Dorośli LT
173 Och Ewelina Stowarzyszenie Łucznicy Sanoka Polska Dorośli LT
174 Och Daniel Stowarzyszenie Łucznicy Sanoka Polska Dorośli LT
175 Krzysztof Bukowski Szczecin Strzelamy Za Zero Polska Dorośli LP
176 Bezusa Wioletta Polska Dorośli LP
177 Bezusyy Valeriy Ukraina Dorośli LP
178 Cieśluk Rafał AMM ARCHERY Polska V Dorośli LT
179 Racki Jakub Polska Dorośli LP
180 Krawczyk Aleksandra Polska Dorośli LP
181 Maliszewska, Magdalena grh Chorągiew Ziemi Gdańskiej Polska Dorośli LN
182 Olejarczyk Wojciech Dąbrówka Polska Dorośli LT
183 Olejarczyk Zofia Dąbrówka Polska Dorośli LT
184 Banasiak Zuzanna Krakowski Klub Łucznictwa Tradycyjnego Polska Dorośli LT
185 Wiśniewska Dorota Polska Dorośli LP
186 Zieliński Zbigniew Polska Dorośli LP
187 Duński Robert Polska Dorośli LP
188 Duński Bartosz Polska Dorośli LP
189 Dariusz Lange Łucznicy Ziemi Puckiej Polska Dorośli LT
190 Domagała Agnieszka Siekierki Polska Dorośli LP
191 Lange Aleksandra Łucznicy Ziemi Puckiej Polska Dorośli LT
192 Lange Krzysztof Łucznicy Ziemi Puckiej Polska Dorośli LP
193 Silva Antonio FABP portugal Portugalia Dorośli LN
194 Jankowski Bartłomiej Wolimierz Polska Dorośli LP
195 Michal Poništ Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja V Dorośli LT
196 Zuzana Bariaková Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LT
197 Monika Mezzeiová VINEDI-medieval longbow unit/ Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LT
198 Peter Mezzei Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LT
199 Valéria Bogárová Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
200 Peter Bogár Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LN
201 Andrzejczak Jerzy Syców Polska Dorośli LT
202 Szczukowska Karina Anna Archery Club Munin Polska Dorośli LP
203 Grzywaczewski Konrad Parczewska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LT
204 Rybarczyk Wojciech Bydgoscy Łucznicy Tradycyjni Polska V Dorośli LT
205 Łukasz Nawalny łódzki klub łucznictwa tradycyjnego Polska Dorośli LP
206 Leonov Mykyta sarmat archery Ukraina Dorośli LN
207 Smorchkova Olena sarmat archery Ukraina Dorośli LT
208 Shapoval Kateryna sarmat archery Ukraina Dorośli LT
209 Oleksiuk Daniel Parczewska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LP
210 Ciosek Arkadiusz Bulkowo Polska Dorośli LT
211 Cejmer Tomasz Warszawa Siekierki Polska Dorośli LP
212 Trochonowicz Michał Parczewska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LP
213 Trochonowicz Zdzisław Parczewska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LP
214 Raab Stefan TBVD Niemcy Dorośli LN
215 Rakowicz Andrzej Toruń Polska V Dorośli LT
216 Kazik Mariusz Polska Dorośli LT
217 Kazik Robert Polska Dorośli LT
218 Diana Farhad Sarmat Archery Ukraina Dorośli LT
219 Wójcicki Szymon Łódzkie Stowarzyszenie Łucznicze Polska Dorośli LN
220 Kampa Paweł Łucznicy Sawy / Wiślani łucznicy Polska Dorośli LT
221 Burda Oliwia CŁT Polska Dorośli LT
222 Rosłoń Maciej Parczewska Grupa Łucznicza Polska Dorośli LT
223 Formela Marcel Polska V Dorośli LT
224 Formela Jerzy Polska Dorośli LT
225 Järve Pilleriin Kajamaa Spordiklubi Estonia Dorośli LN
226 Kopczynski Norbert Klub Patataje Polska V Dorośli LN
227 Nowak Paweł "Anonimy" Polska Dorośli LT
228 Drzazga Sławomir Siemowit Polska Dorośli LP
229 Drzazga Weronika Kostrzyn Wlkp. Polska Dorośli LT
230 Drzazga Grzegorz Kostrzyn Wlkp. Polska Dorośli LT
231 Mular Ewa Polska Dorośli LT
232 Brylak Maciej Polska Dorośli LT
233 Jachymek Piotr Anonimy Polska Dorośli LT
234 Balicki Leszek Lucznictwo Tradycyjne Kluczbork Polska Dorośli LT
235 Fojud Paulina Siemowit Polska Dorośli LT
236 Grubich Lysakowska Alicja Klub Patataje Polska V Dorośli LN
237 Babynko Wieslaw Klub Patataje Polska Dorośli LP
238 IBRAHIM BOTTOS OMAR Federacion Madrileña de tiro con Arco Hiszpania Dorośli LT
239 Cukierman Janusz Suprasl Polska V Dorośli LT
240 Pauliszova Iveta Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LT
241 Paulisz Tibor Fekete Sólyom - Slovakian Traditional Archery Association Słowacja Dorośli LT
242 Kalevich Ekaterina Archery Club Belarus Białoruś V Dorośli LT
243 Yatsuk Egor Archery Club Białoruś V Dorośli LT
244 Romanovich Alexey Archery Club Białoruś Dorośli LT
245 Lavrentiev Oleg Archery Club Belarus Białoruś Dorośli LP
246 Romanyon Artsiom Archery Club Belarus Białoruś V Dorośli LT
247 Kaniewska Agnieszka Toruń Polska Dorośli LT
248 Włochowicz Marcin Polska Dorośli LT
249 Włochowicz Anna Polska Dorośli LP
250 Bērziņš Jānis Stiegra Łotwa Dorośli LP
251 Bērziņa Ineta Stiegra Łotwa Dorośli LP
252 Swoboda Danuta Gdynia Polska Dorośli LT
253 Swoboda Adam Gdynia Polska V Dorośli LT
254 Kołodziej Eliza Dąbrowa Górnicza Polska Dorośli LN
255 Łabęcki Jacek Dąbrowa Górnicza Polska Dorośli LT
256 MACIBORKO ROMAN Grupa nieformalna Łucznictwo Tradycyjne Kluczbork Polska Dorośli LT
257 Trusz Krzysztof Polska V Dorośli LT
258 Piekarczyk Jadwiga X-10 Jaworze Polska Dorośli LP
259 Giezek Kacper Łódzkie Stowarzyszenie Łucznicze Polska Dorośli LP
260 Gábor Gyenes Kerecsényi László Íjász Egyesület, Gyula Węgry Dorośli LT
261 Szotowicz Szymon SŁT Fort Polska Dorośli LT
262 Huskiewicz Przemysław PSŁT Polska Dorośli LP
263 SUDOŁ JERZY Polska Dorośli LT
264 Turowski Adam AMM ARCHERY Polska V Dorośli LT
265 Gábor Gyarmati Szegedi Sportíjász Egyesület Węgry Dorośli LP
266 Hunyiné Dr.Domokos Emőke Nyílegyenes Ic Węgry Dorośli LP
267 Hunyi Tamás Nyílegyenes Ic Węgry Dorośli LT
268 Granek Andrea Nyílegyenes Ic Węgry Dorośli LT
269 Vitáris Csaba Nyílegyenes Ic Węgry Dorośli LT
270 Prażniewski Łukasz Kujawska Drużyna Łucznicza Polska Dorośli LP
271 Szymonowicz Łukasz KKŁT Polska V Dorośli LT
272 Mihály Mágus Molnár Csaba Lovas-Lovas Íjász Kör Węgry Dorośli LT
273 Zoltán Opauszki Csaba Lovas-Íjász Kör Węgry Dorośli LT
274 Józsefné Kovács Csaba Lovas-Íjász Kör Węgry Dorośli LT
275 Nazima Salleh Traditional Archers Singapore Singapur V Dorośli LT
276 Zuhairi Ahmad Traditional Archers Singapore Singapur V Dorośli LT
277 Réka Kovács Csaba Lovas-Íjász Kör Węgry Dorośli LT
278 Baran Łukasz Stowarzyszenie Łuczników Pomorza "SŁuP" Polska Dorośli LT
279 Kluska Andrzej Polska Dorośli LP
280 Lobo Angelo FABP - Portugal Portugalia Dorośli LP
281 Anstadt Stephan TBVD/T.A.I. Niemcy V Dorośli LT
282 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Polska Dorośli LP
283 Głuch Lena Dzicy Łucznicy Polska Dorośli LT
284 Tibor Oláh Thury-vár vitézei Hagyományőrző-és Sportegyesület Węgry Dorośli LN
285 Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők IE. Węgry Dorośli LT
286 Szlachta Maria Kwidzyn Polska Dorośli
287 Lewandowski Marek Kwidzyn Polska Dorośli LP
288 Alekseenko Dmitry Trininy Rosja Dorośli LT
289 Pogrzeba Frank Traditional Archery Team Germany Niemcy Dorośli LN
290 Sára Adriána Popa Csaba Lovas-Íjász Kör Węgry Dorośli LT
291 Írem Deniz TIRENDAZ Turcja V Dorośli LT
292 Stach Monika Stowarzyszenie Łucznicy Sanoka Polska Dorośli LT
293 Botos Alexandra Domeniul Arcasilor Cluj Rumunia Dorośli LT
294 Botos Horia Domeniul Arcasilor Cluj Napoca Rumunia V Dorośli LT
295 Kis-Nagy Zoltan Phoenix Archery Sport Club Chisineu-Cris, Romania Rumunia V Dorośli LN
296 Dalma Varga Feketekese ÍE Węgry Dorośli LT
297 János Püski KLIE Węgry Dorośli LT
298 Ervin Bajnóczi KLIE Węgry Dorośli LT
299 Marysia Tabaczyńska Goplanie Polska Dorośli LT
300 Andrzej Tabaczyński Goplanie Polska Dorośli LT
301 Klarowicz Adam Polska Dorośli LN
302 Oliveira João FABP Portugalia Dorośli LN
303 GALIULLIN IULAI MERGEN OOKSY Rosja (Bashkirian) V Dorośli LT
304 TAGIROV HURMAT MERGEN OOKSY Rosja (Bashkirian) V Dorośli LT
305 RAIS NIZAETDINOV MERGEN OOKSY Rosja (Bashkirian) Dorośli LT
306 Ural Murtazin MERGEN OOKSY Rosja V Dorośli LT
307 Renkas Rokicka Krystyna K and K Polska Dorośli LN
308 Oś Krzysztof K and K Polska Dorośli LT
309 Bisok Adam X-10 Jaworze Polska Dorośli LP
310 Widłak Barbara X-10 Jaworze Polska Dorośli LP
311 Kinder Aleksandra Polska Dorośli LT
312 Somogyi Rita HÍSZE, Hungarian Archery Association Węgry Dorośli LT
313 özveri murat Tirendaz Turcja V Dorośli LT
314 ulug ozan Tirendaz Turcja V Dorośli LT
315 gokce kiziltas tirendaz Turcja V Dorośli LT
316 CAN HİLAL tirendaz Turcja V Dorośli LT
317 Dace Krēgere LLŠF Ziemelnieks Łotwa Dorośli LP
318 Silva Rui FABP Portugalia Dorośli LP
319 Kovács Zsolt SRSE Hungary Węgry Dorośli LN
320 ERTAN TAŞKIN BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ Turcja V Dorośli LT
321 EKREM KÖSEOĞLU BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ Turcja V Dorośli LT
322 Mustafa Göçmezler BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ Turcja V Dorośli LT
323 Cemal Kadir Yıldırır BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ Turcja V Dorośli LT
324 Pazdyka Adam Marymont Polska Dorośli LT
325 Stryjecka Maja Marymont Polska Dorośli LT
326 Rogulski Wojciech Warszawa Siekierki Polska Dorośli LT
328 Stefaniak Przemysław Polska Dorośli LT
329 Stefaniak Anna Polska Dorośli LT
330 Stefaniak Maciej Polska Dorośli LP
331 Nowak Justyna Chrzanów Polska Dorośli LT
332 Lis Michał Chrzanów Polska Dorośli LT
333 Gromule Ilze Latvian Archery Federation, Ziemelnieks Łotwa Dorośli LP
334 Aigars Kaspars Latvian Archery Federation, Ziemelnieks Łotwa Dorośli LP
335 Mustafa Burak İmrekoğlu BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ Turcja V Dorośli LT
336 Hańczyk Mariusz Polska Dorośli LT
337 Remon Emmanuel Saragossa Hiszpania V Dorośli LT
338 Inara Liepina LLŠF Savage Archer Łotwa Dorośli LT
339 Balodis Andrejs LLŠF Savage Archer Łotwa Dorośli LP
340 Trynkiewicz Andrzej Tatrzański Klub Łuczniczy Polska Dorośli LN
341 Mariusz Kozik LGŁ Polska Dorośli LT
342 Graniak Andrzej Archerykon Polska Dorośli LT
343 Zoltán Pénzes KLIE Węgry Dorośli LN
344 Batyrshin Arthur MERGEN OOKSY Rosja (Bashkirian) V Dorośli LT
345 Cukierman Janusz AMM ARCHERY Polska V Dorośli LT
346 Pocius Tomas Perkūno strėlė Litwa Dorośli LT
347 Strąpoć Maciej POKŁOSIE Polska Dorośli LT