XV Leśne Zawody Łucznicze 3D Ruciane-Nida 02.10.2021

20. 09. 07

 logo RN

XV Leśne Zawody Łucznicze 3D

Ruciane-Nida 02.10.2021

 

 

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...
Zespól Szkól Leśnych w Rucianem-Nidzie
UKS "Technik” Ruciane-Nida
Adam Wolski
koordynator
692574082

Regulamin Ligi Północ

Regulamin zawodów 3D

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

 Aktualizacja listy odbywa się co 2-4 dni

Leśne Zawody Łucznicze 3D - Ruciane Nida 2021r Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa
1 Kowalski Pawel AM Tr
2 Olejniczak Tomasz   AM Hu
3 Ozga Emil   AM BB
4 Duda Daniel Bezszelestny Świst AM Hu
5 Kukuła Krzysztof Bezszelestny Świst AM Hu
6 Abramek Kamil Hajmat AM BB/OL
7 Krajewski Krystian Gostycyn AM Hu
8 Krajewska Sylwia Gostycyn AF Hu
9 Krajewski Wojciech Gostycyn C HU
10 Beling Marcin SŁuP AM Cu
11 Beling Jakub SŁuP AM Cu
12 Świętnicka Dorota SŁuP AF Tr
13 Kukuła Remigiusz Bezszelestny Świst C HU
14 Paluch Patryk Bobrownia AM TR-HU
15 Paluch Anna Bobrownia C TR-HU
16 Borzyńska Hanna Bobrownia C TR-HU
17 Borzyński Paweł Bobrownia AM TR-HU
18 krokPaweł PSŁT AM Tr
19 SAMUSJEW SIERGIEJ WGŁ AM Hu
20 Jankowski Michał FakeArcher AM Cu
21 Szychulski Zbigniew Olsztyn AM TR-HU
22 Szychulski Piotr Olsztyn AM TR-HU
23 Gromacki Krzysztof WGŁ AM Hu
24 Stępień Gabryś FakeArcher AM TR-HU
25 Petridis Dariusz Warszawski Klub Łuczniczy AM Hu
26 Bukowiecka Olimpia   AF TR-HU
27 Korec Piotr Siekierki AM Tr
28 Kołak Zbigniew Warmia Archers AM TR-HU
29 Kołak Marta Warmia Archers AF TR-HU
30 Kołak Iwonka Warmia Archers C TR-HU
31 Klawikowski Robert Warmia Archers AM TR-HU
32 Mietełka Sebastian Siekierki AM Tr
33 Mietełka Martyna Siekierki C TR-HU
34 Mietełka Emilia Siekierki JW TR-HU
35 Karol Lompert   AM Hu
36 Jurczak Mariusz Szczytno AM Tr
37 Kuks Grzegorz AlkoDziki AM TR-HU
38 Babińska Maria AMM Archery AF Tr
39 Koda Adam KS Lew Krynki AM Cu
40 Kowalewski Patryk PBA AM Hu
41 Fabisiak Mgdalena Siekierki AF TR-HU
42 Gralik Tomasz PBA Kujawy AM TR-HU
43 Buława Katarzyna SŁuP AF TR-HU
44 Cieśluk Rafał AMM ARCHERY AM Tr
45 Turowski Adam AMM ARCHERY AM Tr
46 Slyvka Anton   AM Hu
47 Małecki Piotr PBA Kujawy AM Cu
48 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy AM Hu
49 Janka Tomasz Gostycyn AM Hu
50 Janka Agnieszka Gostycyn AF Hu
51 Janka Jakub Gostycyn C HU
52 Jankowska Sandra FakeArcher AF Cu
53 Grotkowska Olga Warmia Archers AF TR-HU
54 Buława Piotr SŁuP AM TR-HU
55 Rudnicki Leszek Siekierki AM BB
56 Zieliński Krzysztof Ełk AM Hu
57 Gehrke Monika SŁuP AF Tr
58 Wontka Jacek SŁuP AM Tr
59 Abramek Paweł Hajmat AM TR-HU
60 Sadowska Hanna   AF Tr
61 Wojciechowska Zuzanna Paradiso Horseback Archery AF Tr
62 Kwidzinska Lidia Paradiso Horseback Archery AF Tr

UWAGA jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"