XIX Zawody Łucznicze Field - Majdy 11.03.2023

23. 01. 16

Field Majdy

 

 

XIX
Zawody Łucznicze Field - Majdy 11.03.2023

 

 



W formularzu występuje kategoria wiekowa Weteran która będzie dołączona do kategorii Dorośli, jest to tylko informacja dla organizatora . Jeśli strzelasz z OL to zapisz się jako Cu i poinformuj nas o tym w polu "Napisz wiadomość"  będziesz klasyfikowany razem z kategorią Cu, nie planujemy żadnego wyróżnienia dla kategorii OL

W celu potwierdzenia rejestracji prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w kwocie 30 pln na konto Stowarzyszenia (umożliwi to nam zaplanowanie odpowiedniej ilości posiłków), pozostała część płatna w dniu zawodów.
Dane do wpłaty na konto :
Stowarzyszenie Łuczników Warmii Warmia Archers” 
BNP PARIBAS o/Olsztyn 43175000120000000040938567 w tytule wpłaty wpisujemy Field Majdy 2023

 

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...
Warmia Archers
Robert Klawikowski
koordynator

Regulamin Ligi Północ

Regulamin zawodów Field

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

XIX Zawody Łucznicze Field - Majdy 11.03.2023 Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa
1 Kołak Zbigniew Warmia Archers AM TR-HU
2 Kołak Marta Warmia Archers AF TR-HU
3 Kołak Iwonka Warmia Archers C TR-HU
4 Grotkowska Olga Warmia Archers AF TR-HU
5 Dolata Anna Warmia Archers AF TR-HU
6 Rosińska Marysia Warmia Archers AF TR-HU
7 Gawlik Barbara Warmia Archers AF TR-HU
8 Krystofik Marek Warmia Archers AM TR-HU
9 Orzoł Krystian Warmia Archers AM TR-HU
10 Czujko Szymon Warmia Archers AM TR-HU
11 Grzyb Artur Warmia Archers C TR-HU
12 Kędzior Klaudia PBA Kujawy AF Hu
13 Kulus Edward (W) PBA Kujawy AM TR-HU
14 Kulus Anna Wąbrzeźno AF TR-HU
15 Kulus Agata Wąbrzeźno C TR-HU
16 Andrzejewska Marzena SŁuP AF Tr
17 Andrzejewski Henryk SŁuP AM Tr
18 Stachowiak Karina Toruń Dziwy AF TR-HU
19 Burek Mateusz (W) Toruń Dziwy AM TR-HU
20 Baran Łukasz SŁuP AM Tr
21 Brzeska Agnieszka SŁuP AF Tr
22 Przemysław Mickiewicz Dywity AM TR-HU
23 Sadowski Dariusz Rosomak Dzikie Rosomaki AM Tr
24 Nawrocki Tomasz Kompania Łucznicza AM Cu
25 Stefańczyk Przemysław Perkun AM Hu
26 Maciak Krzysztof   AM Hu
27 Riebandt Krzysztof SŁuP AM Tr
28 Riebandt Ewelina SŁuP AF Tr
29 Szymański Szymon Elbląskie Bractwo Historyczne AM BB
30 Gromadzki Paweł Koszalińska Kompania Rycerska AM Tr
31 Krok Paweł   AM Tr
32 Wołowski Przemysław SŁT FORT AM TR-HU
33 Dąbrowska Izabela SŁT FORT AF TR-HU
34 Regiel Michał PBA Kujawy AM Hu
35 Garbulska Olga AF TR-HU
36 Garbulski Krzysztof Siekierki AM Hu
37 Okuniewski Marcin Wild Hogs Archery AM Cu
38 Fabisiak Magdalena Siekierki ZEKIER
39 Heczko Piotr   AM Hu
40 Maksymiuk Max Zbigniew (W) Klub Integracji Łuczników Amatorów AM Cu
41 Samol Mariusz Perkun AM TR-HU
42 Moszczyński Filip SŁuP AM TR-HU
43 Kuczkowski Przemo (W) Klub Integracji Łuczników Amatorów AM Hu
44 Gabryś Stępień Fake Archer AM Cu
45 Gil Kamil Fake Archer AM Cu
46 Tomaszewski Tomasz   AM Hu
47 Kuteszko Marek (OL) UKS Odys Olsztyn AM Cu
48 Kosiciarz Łukasz Fake Archer AM Cu
49 Rutkowski Bartosz Gdynia AM TR-HU
50 Sandor Lukas Warszawski Klub Łuczniczy AM BB
51 Petelska Dinah Warszawski Klub Łuczniczy AF TR-HU
52 Tokarski Alex Warszawski Klub Łuczniczy AM Cu
53 Martyniuk Piotr (W) Warszawski Klub Łuczniczy AM TR-HU
54 Lompert Karol   AM Hu
55 Petridis Dariusz Warszawski Klub Łuczniczy AM TR-HU
56 Chroł Bartosz Warszawski Klub Łuczniczy AM TR-HU
57 Gil Adam FakeArcher AM Cu
58 Korec Piotr Warszawski Klub Łuczniczy AM TR-HU
59 Abramek Kamil Hajmat /Mikołajki AM TR-HU
60 Wagner Robert (W) Warszawski Klub Łuczniczy AM TR-HU
61 Paszyn Adam Fort AM BB