Puchar Warmii i Mazur 3D - Wichrowo - 21.09.2019

19. 08. 21

rejestracjia do zawodow wichrowoPuchar Warmii i Mazur 3D


Wichrowo

21.09.2019

 

 

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...
Warmińska Grupa Łucznicza
Tomasz Paczkowski
koordynator

Regulamin Ligi Północ

Regulamin zawodów 3D

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

 Aktualizacja listy odbywa się co 3-4 dni

Zawody 3D
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa
1 Beling Marcin SŁuP Tr-hu Dorośli K
2 Beling Alicja SŁuP Tr-hu Dorośli K
3 Beling Jakub SŁuP Cu Dorośli M
4 Reddig Piotr SŁuP Tr-hu Dorośli M
5 Gil Kamil MKŁ strzała Tr-hu Dorośli M
6 Francuz Piotr freelancer ciemny las Tr Dorośli M
7 Moszczyński Filip SŁuP Tr Dorośli M
8 Michalak Marta SŁuP Tr Dorośli K
9 Stępniak Michał Gdańsk Hu Dorośli M
10 Stępniak Kamil Gdańsk Tr-hu Dzieci
11 Gromacki Krzysztof Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M
12 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież
13 Kimel Kasia SŁuP Tr Dorośli K
14 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza Cu Dorośli M
15 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K
16 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M
17 Seledec Paweł Warmińska Grupa Łucznicza OL Dorośli M
18 Kowalski Pawel n/d Tr Dorośli M
19 Piotrowicz Anna UKS Odys Hu Dorośli K
20 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież
21 Paczkowski Tomasz Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dorośli M
22 Paczkowski Marceli Warmińska Grupa Łucznicza Hu Dzieci
23 Zalewski Oskar Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci
24 Zalewski Wiktor Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci
25 Olejniczak Tomasz nn Hu Dorośli M
26 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M
27 Krok Pawel Choragiew Ziemi Gdanskiej Tr Dorośli M
28 OKUNIEWICZ KAROLINA Choragiew Ziemi Gdanskiej Tr Dorośli K
29 Kołak Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M
30 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli K
31 Kołak Iwonka Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci
32 Maślanka Marcin PBA KUJAWY Hu Dorośli M
33 Szychulski Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M
34 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr-hu Dorośli M
35 Kuteszko Marek UKS Odys OL Dorośli M
36 Brzeska Agnieszka SŁuP Tr Dorośli K
37 Duda Daniel Bezszelestny Świst Hu Dorośli M
38 Kukuła Krzysztof Bezszelestny Świst Hu Dorośli M
39 Kukuła Remigiusz Bezszelestny Świst Hu Dzieci
40 Duda Mikołaj Bezszelestny Świst Tr-hu Dzieci
41 Gralik Tomasz PBA Kujawy Hu Dorośli M
42 Janka Tomasz Gostycyn Hu Dorośli M
43 Janka Agnieszka Gostycyn Hu Dorośli K
44 Janka Jakub Gostycyn Tr-hu Dzieci
45 Ługiewicz Waldemar PBA Kujawy Hu Dorośli M
46 Ługiewicz Kacper PBA Kujawy Hu Dzieci
47 Zarzecka Lila PSŁT/Black Water Archery Tr Dorośli K
48 Aleksandra "Olson" Pietkiewicz SŁuP Tr Dorośli K
49 Paweł "Zet" Zieliński SŁuP Tr Dorośli M
50 Krzysztof Drypa Thorgal Kwidzyn Tr Dorośli M
51 Drypa Jan Thorgal Kwidzyn Tr Dzieci
52 Lewandowski Marek Thorgal Kwidzyn Tr Dorośli M
53 Piontek Jolanta SŁuP Tr Dorośli K
54 Sapała Maciej Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dzieci
55 Kalinowski Tomasz FakeArcher Tr-hu Dorośli M
56 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Tr-hu Dorośli K
57 Głuch Lena Dzicy Łucznicy Tr-hu Młodzież
58 Paluch Patryk Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M
59 Paluch Anna Bobrownia Tr-hu Dzieci
60 Kozłowska Julia UKS Odys OL Młodzież
61 Kostka Iza Bobrownia Tr-hu Młodzież
62 Małecki Piotr PBA Kujawy Cu Dorośli M
63 Jankowski Michał Klub 560 Tr-hu Dorośli M
64 Riebandt Krzystof SŁuP Tr Dorośli M
65 Ozga Emil Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M
66 Kowalska Anna Warmińska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli K
67 Danowski Paweł Bachmat Tr Dzieci
68 Danowski Marek Bachmat Tr Dorośli M
69 Foksińska Aleksandra PBA Kujawy Hu Dorośli K
70 Kulus Edward PBA Kujawy Cu Dorośli M
71 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K
72 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M
73 Zaręba Jaroslaw Szczytno Tr-hu Dorośli M
74 Wyszowaty Patryk UKS Technik Ruciane Nida OL Młodzież
75 Włoch Tomasz UKS Technik Ruciane Nida OL Młodzież
76 Taraszkiewicz Kacper UKS Technik Ruciane Nida OL Młodzież
77 Zorena Paweł UKS Technik Ruciane Nida Cu Młodzież
78 Woronowicz Filip UKS Technik Ruciane Nida Cu Młodzież
79 JURCZAK Mariusz Szczytno Tr Dorośli M
80 Kowalska Dominika PBA Kujawy Hu Dorośli K
81 Regiel Michał PBA Kujawy Hu Dorośli M
82 Fabisiak Magdalena Siekierki Tr-hu Dorośli K
83 Swoboda Adam Gdynia Tr Dorośli M
84 Swoboda Danuta Gdynia Tr Dorośli K
85 Sadowska Joanna SŁuP Tr Dorośli K
86 Kalinowski Michał Bezszelestny Świst Tr-hu Młodzież
87 Jeryś Joanna kaszebe 3D Hu Dorośli K
88 Jeryś Krzysztof kaszebe 3D Hu Dorośli M

UWAGA jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"