Mistrzostwa Warmii i Mazur 3D - Wichrowo - 26.09.2020

20. 08. 25

rejestracjia do zawodow wichrowoX Mistrzostwa Warmii i Mazur 3D


Wichrowo

26.09.2020

 

 

Formularz rejestracji
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...
Warmińska Grupa Łucznicza
Tomasz Paczkowski
koordynator

Regulamin Ligi Północ

Regulamin zawodów 3D

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

Aktualizacja listy odbywa się co 2-4 dni

LP Nazwisko i imię Klub łuczniczy Kategoria
1 Duchnowski Michał Thorgal Archery Team AMTr
2 Marcin Olżynski Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AMTr
3 Jurczak Mariusz Szczytno AMTr
4 Tiunajtis Magdalena Słup AFTr
5 Beling Jakub Słup AMCu
6 Kowalski Pawel "Miś" misie AMTr
7 Stępniak Michał Wild Hogs AMHu
8 Stępniak Kamil Wild Hogs DzTrTr-Hu
9 Grabowska Amelia Warmia Archers AFTr-Hu
10 Kimel Kasia SŁuP AFTr
11 Kampa Paweł Łucznicy Sawy/Warszawa AMTr-Hu
12 Jankowski Michał FakeArcher AMBB
13 Walkowska Monika Siemowit AFTr-Hu
14 Ozga Emil AMBB
15 Walkowski Przemysław Siemowit AMTr-Hu
16 Kołak Marta Warmińska Grupa Łucznicza AFHu
17 Kołak Zbigniew Warmińska Grupa Łucznicza AMTr-Hu
18 Kołak Iwona Warmińska Grupa Łucznicza DzTrTr-Hu
19 Zaręba Jarek Szczytno AMTr
20 Mazuryk Małgorzata Siekierki AFTr-Hu
21 Marcin Beling SŁuP AMCu
22 Reddig Piotr SŁuP AMTr
23 Klawikowski Robert Warmińska Grupa Łucznicza AMTr-Hu
24 Kuteszko Marek UKS Odys AMCu
25 Olejniczak Tomasz AMHu
26 Duda Daniel Bezszelestny Świst AMHu
27 Kukuła Krzysztof Bezszelestny Świst AMHu
28 Kukuła Remigiusz Bezszelestny Świst DzHu
29 Gromacki Krzysztof Warmińska Grupa Łucznicza AMHu
30 Drypa Krzysztof Thorgal Archery Team AMTr
31 Jurczak Agnieszka Szczytno AFTr
32 Piotrowicz Anna UKS Odys AFHu
33 Krystofik Marek Warmińska Grupa Łucznicza AMTr-Hu
34 Krystofik Agata Warmińska Grupa Łucznicza DzTrTr-Hu
35 Listewnik Piotr Gdynia AMTr-Hu
36 Andrzejewska Marzenka SŁuP AFTr
37 Andrzejewski Henryk SŁuP AMTr
38 Klein Tadeusz SŁuP AMTr-Hu
39 Korec Piotr Siekierki AMTr
40 Olżynska Anna Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AFTr-Hu
41 Szalewski Tomasz SWDŁ YMTr-Hu
42 Domagala Agnieszka Siekierki AFTr-Hu
43 Kukuła Leszek Bezszelestny Świst AMTr-Hu
44 Samusjew Siergiej Warmińska Grupa Łucznicza AMHu
45 Anna Kwiatkowska Warmińska Grupa Łucznicza AFTr-Hu
46 Anastazja Kwiatkowska Warmińska Grupa Łucznicza DzTrTr-Hu
47 Zenio Adam Siekierki AMTr-Hu
48 Popis Bogdan UKS Odys AMHu
49 Bukowiecka Olimpia 560 AFTr-Hu
50 Klajn Marek SŁuP AMTr
51 Kowalska Anna Warmińska Grupa Łucznicza AFTr-Hu
52 Sapała Maciek Warmińska Grupa Łucznicza DzTrTr-Hu
53 Paczkowski Marceli Warmińska Grupa Łucznicza DzHu
54 Paczkowski Tomasz Warmińska Grupa Łucznicza AMHu
55 Gralik Tomasz PBA Kujawy AMHu
56 Rutkowski Bartosz Gdynia AMTr-Hu
57 Riebandt Krzysztof SŁuP AMTr
58 Riebandt Ewelina ŁZP AFTr
59 Francuz Piotr freelancer ciemnylas AMTr
60 Zając Marek Łom Łomianki AMTr-Hu
61 Dolata Anna Warmińska Grupa Łucznicza AFTr-Hu
62 Fabisiak Magdalena Siekierki AFTr-Hu
63 Sadowska Joanna Olsztyn AFTr
64 Maciejewska Wiktoria Szczytno DzTrTr-Hu
65 Maciejewska Weronika Szczytno DzTrTr-Hu
66 Maciejewska Emila Szczytno AFTr
67 Maciejewski Sławomir Szczytno AMTr
68 Szymański Szymon Elblag AMTr-Hu

 

UWAGA jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"