VI Turniej Łuczniczy 3D Zamrzenica-Różanna 2022

22. 07. 25

logo zamrzenica kolor Pantone 3305 1VI Turniej Łuczniczy 3DNadlenictwo Ranna logo

Zamrzenica - Różanna

10.09.2022

 

 

 

Uwaga! Poniżej najważniejsze informacje od Organizatora:

  • limit startujących został ustalony na 150 osób.
  • rejestracja będzie otwarta do 06 września 2022 r.
  • grupy losuje organizator (kontakt do koordynatora: Robert Piosik 602 280 504)

Jeżeli jesteś zarejestrowany a nie będziesz mógł/mogła być na Turnieju -  poinformuj o tym jak najszybciej poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - umożliwisz oczekującym na liście rezerwowej start.

 Aktualizacja listy odbywa się co 3-4 dni

Formularz rejestracji
Jeśli masz pytania odnośnie formularza skontaktuj się z nami: warmia-archers@majdy.eu
Wybierz plik...
Nadleśnictwa Różanna i Zamrzenica
Robert Piosik
koordynator
602 280 504
n/a

Regulamin Ligi Północ

Regulamin zawodów 3D

Regulamin rejestracji do zawodów

Polityka prywatności

LP Nazwisko i Imie Klub/Miasto Kategoria sprzętowo /wiekowa Opiekun
(dziecka do lat 15)
Koszulka
1 Świętnicka Dorota SŁuP AFTR S
2 Tiunajtis Magdalena SŁuP AFTR S
3 Fabiś Sebastian SŁuP AMCU L
4 Beling Jakub SŁuP AMCU
5 Beling Marcin SŁuP AMCU
6 Kolasińska Dorota Czambulik AFTR L
7 Kolasiński Bartosz Czambulik AMTR XXL
8 Kolasiński Wojciech Czambulik CTR Dorota Kolasińska S
9 Stępień Gabryś FakeArcher AMCU XL
10 Stępień Paulina Warszawa AFHU M
11 Oliwka Stępień Warszawa CCU Gabryś i Paulina Stępień S
12 Andrzejewska Marzena SŁuP AFTR M
13 Orzoł Krystian Warmia Archers AMBB XXL
14 Andrzejewski Henryk SŁuP AFTR L
15 Orzoł Marysia Warmia Archers AFTR-HU XL
16 Francuz Piotr Szczytno AMTR XXL
17 Zaręba Jarek Szczytno AMTR
18 Paluch Patryk Bobrownia AMTR-HU XL
19 Paluch Anna Bobrownia CTR-HU Paluch Patryk M
20 Wołowski Przemysław SŁT FORT AMTR-HU
21 Dąbrowska Izabela SŁT FORT AFTR-HU
22 Jarmusz Krzysztof Arczersi AMHU L
23 Paszyn Adam SŁT FORT AMTR-HU
24 Zduński Sebastian SŁT FORT AMTR-HU XL
25 Grotkowska Olga Warmia Archers AFTR-HU XXL
26 Zelek Adam Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AMTR-HU XXXL
27 Korol Arkadiusz Sułów AMHU
28 Gromadzki Paweł Koszalińska Kompania Rycerska AMTR M
29 Barwinek Marcin AMCU XL
30 Augusewicz Rafał KKR AMTR-HU
31 Korol Diana Nadleśnictwo Różanna AFHU
32 Dolata Anna Warmia Archers AMTR-HU
33 Walkowiak Ryszard Jackalope Bowmen Division AMTR-HU XL
34 Szymańska Natalia Leśnik Poznań AFBB M
35 Kaczmarek Piotr Jackalope - Poznań AMTR-HU L
36 Świętnicki Jacek SŁuP AMTR L
37 Goike Marzena Łucznicy Powiatu Lęborskiego / SłuP AFTR M
38 Jurczak Mariusz Szczytno AMTR L
39 Jurczak Agnieszka Szczytno AFTR L
40 Janka Tomasz Gostycyn AMHU XL
41 Janka Agnieszka Gostycyn AFHU M
42 Janka Jakub Gostycyn CHU Janka Agnieszka S
43 Domi Wiatrem Podszyty zalatani.com.pl AMHU L
44 Miazgowicz Monika zalatani.com.pl AFHU M
45 Kubiak Tomasz Dobrcz AMCU XL
46 Wróblewski Jarosław Szczytno AMTR L
47 Konopka Michał Szczytno AMTR XXL
48 Maciejewski Sławomir Szczytno AMTR XL
49 Maciejewska Emila Szczytno AFTR M
50 Maciejewska Wiktoria Szczytno AFTR M
51 Maciejewska Weronika Szczytno CTR Maciejewski Sławomir S
52 Maślanka Marcin PBA Kujawy AMHU XL
53 Baran Łukasz SŁuP AMTR XXL
54 Brzeska Agnieszka SŁuP AFTR S
55 Lompert Karol Orneta AMHU L
56 Lompert Anna (Dynkowiak) Orneta AFHU L
57 Fijarczyk Adrian Orneta CHU Karol Lompert M
58 Gortat Przemysław Bobrownia AMTR-HU XL
59 Gortat Wojciech Bobrownia CTR-HU Gortat Przemysław L
60 Krok Pawel Swdł AMTR L
61 Szychulski Zbigniew Olsztyn AMTR-HU XL
62 Mickiewicz Przemysław Dywity AMTR-HU XL
63 Grabowska Magdalena Olsztyn AFTR-HU M
64 Mieszałowski Krzysztof Słt Fort Toruń AMTR-HU XL
65 Krzyna Piotr AMTR-HU XL
66 Krzyna Marcelina CTR-HU Piotr Krzyna M
67 Borzych Łukasz LKS Łucznik Żołędowo AMBB XXL
68 Swoboda Danuta Gdynia AFTR L
69 Swoboda Adam Gdynia AMTR XL
70 Szłapka Maciej Jackalope - Poznań AMCU XL
71 Kaczmarkiewicz Adam Strzała Bartodzieje AMTR-HU L
72 Gliszczyński Krystian AMHU XXL
73 Kostka Iza Bobrownia AFTR-HU M
74 Kucewicz Maciej Bydgoscy lucznicy AMTR-HU XXL
75 Petridis Dariusz Warszawski Klub Łuczniczy AMTR-HU XL
76 Kowalsko Paradiso AMTR M
77 RUBACH ANNA BYDGOSCY ŁUCZNICY AFTR-HU L
78 RUBACH ANDRZEJ BYDGOSCY ŁUCZNICY AMTR-HU XL
79 Moszczyński Filip SŁuP AMTR L
80 Klein Tadeusz Gdynia AMTR-HU XXL
81 Listewnik Piotr Gdynia AMTR-HU XL
82 Kafar Anna Łuczniczka Bydgoszcz AFTR-HU XXL
83 Kafar Adam Łuczniczka Bydgoszcz AMBB XL
84 Kafar Kordian Łuczniczka Bydgoszcz AMTR-HU XL
85 Redzyński Piotr FakeArcher AMBB L
86 Olżynska Anna Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AFTR-HU XL
87 Olżyński Marcin Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AMHU XL
88 Migowski Krzysztof SWDŁ AMTR-HU L
89 Migowski Natan SWDŁ CTR-HU Krzysztof Migowski M
90 Kujawska Marlena Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AFTR S
91 Sadowski Dariusz Rosomak Dzikie Rosomaki AMTR M
92 Pusz Wojciech AMHU AMHU lub AMCU? M
93 Cichowska Lucyna Bydgoscy Lucznicy AFTR S
94 Gronostaj Ireneusz AMCU XXL
95 Kasia SWDŁ CHU Anna Gemba S
96 Anna SWDŁ AFTR S
97 Biedacha Agata Warszawski Klub Łuczniczy AFTR-HU M
98 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP AFTR L
99 Paczkowski Tomasz WGŁ AMHU XXXL
100 Mazuryk Małgorzata Czarniecka Góra AFTR-HU XXL
101 Burzymowski Krzysztof Stare Bródno AMTR-HU XXL
102 Weronika Szłapka Arczersi AFHU S
103 Kałuża Arkadiusz Arczersi AMHU XL
104 Szalewski Tomasz Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza AMHU M
105 Borzyńska Hanna Bobrownia CCU Paluch Patryk L
106 Borzyński Paweł Bobrownia AMTR-HU XL
107 Gieryn Rafał Leśnik Poznań AMCU XL
108 Klawikowski Robert Warmia Archers AMTR-HU XL
109 Kołak Zbigniew Warmia Archers AMBB XL
110 Kołak Marta Warmia Archers AFTR-HU XL
111 Kołak Iwona Warmia Archers CTR-HU M
112 Ozga Emil AMBB M

 

 

UWAGA: jeśli rejestrujesz się przez smartfon i wystąpi problem wyszyść pamięć podręczną przeglądarki, aby załadowała najnowszą wersję strony lub obróć telefon o 90 stopni :) aby pokazały się check boxy do zaznaczenia, ewentualnie wybierz wersję na komputer w telefonie, czyli klikasz trzy gwiazdki/kropki (góra prawa strona) zaznaczasz "wersja na komputer"